Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesGalleryIeškotiRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» tiuningazzzz MX-6
Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2015-09-17, 15:54 by tiuningazzzz

» Pokalbiu kambarys
Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2015-05-11, 19:15 by rainiius

» netraukia,trukcioja
Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2014-10-28, 18:07 by tiuningazzzz

» perku mx
Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2014-09-09, 15:47 by x2xdj

» Klausimai - atsakymai
Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2014-08-23, 11:02 by demonas

» Dovanou ala JDM bamperi
Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2014-05-21, 08:38 by ernest7773

» reikia daliu
Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2014-05-03, 16:58 by Taha

» PERKU PRIEKINĮ STIKLĄ
Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2014-04-28, 13:19 by montyzaz

» Garso stiprintuvo gedimas
Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2014-04-11, 08:30 by gosis

Similar topics
Poll

 

 Problema su apsukom

Go down 
+17
ramasam
Deivas
Dainius
mantas
Eivis
Aurimas
rimulis
Algirdas
Rolka
mamas.d.a.c
gosis
Taha
Marchello
donass2
Vanila
nerel
Henrys
21 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Rolka

Rolka


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1171
Join date : 2008-05-19
Age : 35

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 16:31

nzn ar buvo bet apsukos pulsuoja dazniausiai kai antifreezo per mazai
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 20:07

jinai pas mane ant benzo blogai dirba o ant duju isvis neveikia... pas mane antifrizo norma, buvau dapiles ir sian tikrinau.... buvau atjunges tas slangas nuo reduktoriaus ir sujunges kartu, nuleidau juos zemiau bet nieko nepasikeite... kai pakeiciau liamda zondus tai biski padejo, dabar ne taip sokineja, vos matosi kad strelyte sokineja.... bet varyklis dirba nestabiliai, trukciodamas.... tai krc diagnostikoj krate man ja krate ir pasake kad lyg ir viskas gerai su elektronine dalim... pasake susitvarkyt dujas ir jei su jom nedirbs varyklis tai tada tiketis blogiausio, nes labai panasus pozymiai lyg butu problema su voztuvais... daugiau nzn ka daryt nx
o gal del blogos pompos viskas, ar gali buti taip?
Atgal į viršų Go down
nerel

nerel


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2009-07-30
Age : 39

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 20:18

jej pagerejo del liamda zondo, taj gali buti ta pati priezastios , kuri ir man buwo...
nuvaryk pas dujininkus ir paparasyk, kad atjungtu duju yrangos perjungeja, (kurio pagalba perjungineji benzu ar dujom vaziuot) ir paprasyk, kad "apgavika" atjungtu (ten tokia ale rele, kuri blokuoja purkstukus kad benza atjungtu kaj perjungi ant duju), sakyk kad padarytu tajp, kad masinos kompas nebematytu duju yrangos.
ten labaj nesudetinga, tereikia keleta laidu atjungt, isimt ta rele ir zinot kajp laidus sujungt, kad masina weiktu tik ant benzo. dujininkas zinos kajp taj padaryt.
ir tada uzsiwesk, turetu dirbt kaj laikrodukas Wink

man is pradziu sokinejo biski, paskui patrukciodawo antra pavara letaj vaziuojant, o weliau eme uzpylinet zwakes ir t.t.
galvojau kad liamda, ja keiciau,kazkiek pagerejo. po to skriejika, paskirstytoja, zwaklaidzius, zwakes ir pasirodo bereikalo, nes buwo tas "apgavikas" (duju rele) sudegusi, ja pakeite ir iki siol wiskas ok Smile
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 20:35

o uzpilinedavo vaziuojant su benzu ar dujom? pas mane panasiai yra, vaziuodamas ant zemesniu apsuku biski ji trukcioja vaziuojant ant benzo. ant laisvu varyklis dirba nestabiliai (kratosi, tabaluojasi, netolygiai)... o su dujom ant laisvu nedirba, dujininkai sako kad perpila dujos todel gesta ant laisvu, o ant apsuku su dujom veike. ir pasake kad reduktoeius perpila. gal blin jie ten nenusimano arba nori daugiau pinigu nusukti uz reduktoriau perrinkima o patis pakeis tik ta rele?! Mad
Atgal į viršų Go down
nerel

nerel


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2009-07-30
Age : 39

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 20:55

tik su benzu uzpilynedawo, paskui sudege wisaj ta rele, taj ant duju net nebeweike, o benzas pastowej uzpildawo.
ir jokie klp meistraj nesuprato kas yra, wiska pakeiciau, kas tik buwo ymanoma, nes ismetima tiesiogini wienas meistras pasake kad reikia pasidaryt, nes tipo kazkur uzkemsa ismetima, suplojau jam 250 lt ir bereikalo.

taj va va, man irgi sake kad perpila dujas ir reikia reduktoriu tipo tvarkyt, o pasirodo ne welnio...
as net pas ypurskimo meistrus buwau nuwares, jie sako "tau masytuwo skyle maza, nepakanka oro, del to uzpila, taj as net ji buwau isemes, ir jokio pagerejimo.

paskui pradejo sunkej uzsiwedinet, labaj sunkej, sukdawau kol akumas mirdawo, tajp ir starteri supisau, reikdawo tempt arba uzmest krokodilus, apipurkst wisa oro filtra "uzwedimo palengwintoju" ir tada sejp ne tajp uzwesdawau, waziuodawau iki swiesaforo, tik sustoju ir wel pize.
taj paskui ismasciau uzwedinet tiesej ant duju, uztrumpines duju jungtuke esancius melyna ir raudona laidus, taj galedawau ant duju vaziuot, bet gesdawo labaj, laiswu apsuku nelaikydawo, prie swiesaforo reikedawo ant gazo laikyt.
nu ir nuwariau pas dujininka draugeli, sakau isimk nafik man tas dujas, nes nebezinau kas masinaj yra.
tj jis sako jej tik paziuret tenori, taj uztenka ta jungtuka isimt ir apgavika, ir tada tuos 4 laidus kur y ta "apgawika" ateina, sujungt kryzhmishkaj,nu taj kaj jis tajp padare, masina is puses sukimo uzsiwede, pradejau jy ant ranklu nesiot.
tada jis ydejo nauja ta rele ("apgavika") , pakeite ta jungtuka kur widuje yra kad perjunginet dujas ir benza , ir wsio, wisos bedos baigesi Smile
Atgal į viršų Go down
nerel

nerel


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2009-07-30
Age : 39

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 21:00

ta rele kainuoja 10 lt o jungtukas 60 lt Wink
is tos laimes dawiau jam 100 ir ismyniau is jo tox laimingas, kox dar nebuvau buwes, o pries taj del to sh gedimo, padejau 1500 lt ant wiskokiu nesamoniu keitimo, kuriu tikraj keist nereikejo, net gera liamda zonda lauk ismeciau, 160 lt y siuksliu konteinery isejo ...
Atgal į viršų Go down
Rolka

Rolka


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1171
Join date : 2008-05-19
Age : 35

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 21:02

nerel kaip draugas reagavo?
Atgal į viršų Go down
nerel

nerel


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2009-07-30
Age : 39

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 21:07

jis pamane kad as apsirukes Very Happy Very Happy Very Happy
kita diena paskambino, sako: "nu ka narkomanas, issipagiriojej" Very Happy
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 21:22

bet kad jie sake kad tipo ziurejo kazkokia rele kuri atjungia benzo padavima ir perjunge ant duju, kad tipo jinai gerai veikia... tai pasake kad reduktorius perpila.... blin net nzn ar jeis tiket...
Atgal į viršų Go down
nerel

nerel


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2009-07-30
Age : 39

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 21:43

man irgi sake kad jie geri, kad wisaj kitos bedos pas mane.
sake:
ypurshkimas uzsikimso,
ismetimas uzsikimso, nes sudege katalizatorius, teko daryt tiesiogini ismetima,
atgalinis ismetimo woztuvas,
skriejikas,
paskirstytojas,
zwaklaidziai,
zwakes,
liamda zondas
benzo filtras,
kuro siurblys (nebesukelia slegio),
kolektoriaus sklende,
starteris,
generatoriaus angliukaj,
ir t.t.

wiska keiciau o diagnostikos, dariau jas net 3, wisur rode kad wiskas ok, tik kad galinis suportas kairej puses nenunulintas po remonto...

jau buwau prarades wilty, net maniau kad galva skilusi yra...
kad ora siurbia ar dar ka...

krc, tu nuvaryk pas kitus dujininkus, pas kuriuos dar nebuwaj, ir sakyk kad tegul tau tuos du , perjungeja ir ta rele pakeicia naujejs ir pamatysi kox bus rezultatas.

jej nk nepades, galesi jug tu nauju detaliu-jungtuko ir reles nepirkt, jie jug nenusidewes del wieno pabandymo Wink
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 21:51

man jau irgi daug versiju siule. pakeisti ta pati ka ir tau sake. o diagnostikoj tai viena sake tai kita o 3 tai isvis pasake kad lyg ir viskas gerai, bet gali buti voztuvai.. tai man isvis rankos nusileido kai pasake kiek man tai kainuos... Crying or Very sad
nu gal tu ir tiesa sakai reikes pabandyti su ta rele ir perjungeju Rolling Eyes

dekui tau uz patarima, labai labai tikiuosi kad tame ir bus problema ir baigsis tas vargas man Smile


Paskutinį kartą redagavo Taha, 2010-01-15, 22:01. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
nerel

nerel


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2009-07-30
Age : 39

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 22:00

paprasciausej ta werrsija patikrint butu atjungus ta jungtuka ir ta rele, sujungt y ta rele ateinancius laidus ir padaryt tajp, kad masinos kompo niekas nebemutintu del duju, kad tipo ju net nera, ir tada pamatytum Wink
pac aisku to geriau nedaryk, nes nezinosi kuriuos laidus sujungt, bet sejp betkox garazinis dujininkas taj zino Wink
tajp kad jej nenori lt metyt naujom detalem, tiesiog paprasyk kad juos isimtu wisaj ir kad padarytu kad masina weiktu tik ant benzo.
ir va tada pamatysi Wink

nes yra tajp, kaj ta rele susipisa, paduoda y warikli ir benza ir dujas, del to ir gaunasi tas nelygus wariklio darbas, purtymasis, o letaj vaziuojant - trukciojimas, po to ir uzpila zwakes...

sekmes Wink


Paskutinį kartą redagavo nerel, 2010-01-15, 22:03. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 22:02

ok, dekui Smile
reikes pirmadieni nuvaryti kad man taip ir padarytu Smile
Atgal į viršų Go down
nerel

nerel


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2009-07-30
Age : 39

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 22:04

gali ir rytoj pabandyt taj padaryt Wink
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 22:07

jei rasiu koki dujininka, nes nelb zinau kur galima rast koki garazini Smile nes iki sitos masinos neturejau benz masinos ir dar su dujom, turejau tik dyzelinias ir mano tevas, tai apie dyz daugiau nusimanau negu apie benz ir dujas Smile
Atgal į viršų Go down
nerel

nerel


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2009-07-30
Age : 39

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 22:10

Smile nu ok, tikiuosi kad tame ir bus wisas gedimas ir pagaliau galesi dziaugtis sawo mazyle Wink
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 22:16

tu neisivaizduoji kaip as tuo tikiuosi, nes jau pavargau nuo to kad nzn kas masinaj yra nx kiekviena karta kai kazka keiciau ar tvarkiau tai labai tikejausi kad pades ir broblema bus isspresta, bet poto ziaurei nusivildau kai nieko nepasikeisdavo ir bapkes gaudavosi kaip i sikna... Mad dabar tai sita masina man dziaugsmo nesukele o tik depresija sukele shock
Atgal į viršų Go down
nerel

nerel


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2009-07-30
Age : 39

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 22:34

pazystamas jausmas Wink man buwo tas pac
Atgal į viršų Go down
Rolka

Rolka


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1171
Join date : 2008-05-19
Age : 35

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-15, 23:06

Nu kad siurblys prie duju neftemu tai tikrai, ir man paaiskink kaip suporta nunulint?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-16, 05:41

man ant benzo su dujom as nevazinejiu
Atgal į viršų Go down
nerel

nerel


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2009-07-30
Age : 39

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-01-16, 15:27

rolka, mataj man uzpylinedawo vaziuojant ant benzo.
taj del to tipo pasake kazkox genijus, kad siurblys susipiso...

o del suporto, tj diagnostika tipo rodo, kad suportas mete klaida, buwo suremontuotas bet nebuwo klaidos nunulintos, kaj tipo pliusini laida atjungi, palaikaj ir tada diagnostika nebemato senu klaidu ... aj nzn , as nemoxlininkas Very Happy

irmantaj, o yra dujos pas tawe ?
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-02-09, 17:58

gal biski bu ne i tema... bet turiu toki klausima... ar varyklis turi uzgesti kai atidarai tepalu ipilimo anga?!
Atgal į viršų Go down
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-02-09, 18:03

musu turi..


Taha rašo:
gal biski bu ne i tema... bet turiu toki klausima... ar varyklis turi uzgesti kai atidarai tepalu ipilimo anga?!
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
Dainius
Klubo narys
Klubo narys
Dainius


Miestas : Moletai-vilnius-Danija
Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2008-06-03
Age : 41

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-02-09, 19:03

velnias tada reiskias lievas mano variklis nes jis neuzgesta Very Happy
Kaip tik atvirksciai neturi uzgesti variklis.
Atgal į viršų Go down
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime2010-02-09, 19:10

shkias pas tawes wisi wakumai uzhglushinti ... Laughing


Dainius rašo:
velnias tada reiskias lievas mano variklis nes jis neuzgesta Very Happy
Kaip tik atvirksciai neturi uzgesti variklis.
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
Sponsored content





Problema su apsukom - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problema su apsukom   Problema su apsukom - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Problema su apsukom
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Problema su uzkurimu
» Del variklio darbo

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Technika :: Varikliai-
Pereiti į: