Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesGalleryIeškotiRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» tiuningazzzz MX-6
vaziuokles kietumas Icon_minitime2015-09-17, 15:54 by tiuningazzzz

» Pokalbiu kambarys
vaziuokles kietumas Icon_minitime2015-05-11, 19:15 by rainiius

» netraukia,trukcioja
vaziuokles kietumas Icon_minitime2014-10-28, 18:07 by tiuningazzzz

» perku mx
vaziuokles kietumas Icon_minitime2014-09-09, 15:47 by x2xdj

» Klausimai - atsakymai
vaziuokles kietumas Icon_minitime2014-08-23, 11:02 by demonas

» Dovanou ala JDM bamperi
vaziuokles kietumas Icon_minitime2014-05-21, 08:38 by ernest7773

» reikia daliu
vaziuokles kietumas Icon_minitime2014-05-03, 16:58 by Taha

» PERKU PRIEKINĮ STIKLĄ
vaziuokles kietumas Icon_minitime2014-04-28, 13:19 by montyzaz

» Garso stiprintuvo gedimas
vaziuokles kietumas Icon_minitime2014-04-11, 08:30 by gosis

Poll

 

 vaziuokles kietumas

Go down 
+5
alora
mamas.d.a.c
Marchello
Rolka
rimge
9 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 08:33

noreciau paklausti jusu nuomones del vaziuokles kietumo, mano mx tai gana kietoka ir surenka visas duobes ant kelio, siaip noretusi kad truputi minksciau vazuotu. ir dar kazkaip skirtingai ta pacia duobe pravaziuoja priekis ir galas, priekiniai ratai kazkaip minksciau ikrenta i duobe negu galinai. cia gal del skirtingu amortizatoriu kietumo? nes siaip amortikai lyg ir geri Very Happy
Atgal į viršų Go down
Rolka

Rolka


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1171
Join date : 2008-05-19
Age : 35

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 08:48

Nu nzn palyginus su Hyundai Lantra tai mx vos ne limuzinas, nors ir nera ko tiketis kad bus tokio minkstumo kaip kox xedos 6 ar 9 tai yra visviena lb sport car. Tas sport car turetu but kabutese bet ai... Smile
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 08:55

tai taip, bet jeigu pamascius is kitos puses kad mx6 vaziukle kokia pat kaip 626 vadinasi visos detales eina tokios pat, ne isimtis amortikai, tai kodel tada 626 minkstene? ar cia tik man taip atrodo? Suspect na gal reiketu ateityje pasikeisti visus 4 amortikus is karto, gal kas nors pasikeis Question
ir prie to pacio pas jus yra koks nor barskejimas , girgzdejimas gale (turiu omeni plastmasiu, apdailos palanges)? nes pas mane tai girgzda confused
Atgal į viršų Go down
Rolka

Rolka


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1171
Join date : 2008-05-19
Age : 35

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 09:29

rask tu man tokiu metu masina pas kuria kas nors nebarska Very Happy uzknisa juodai
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 09:36

draugas turi 626 92m tai visai smagiai vaziuoja minksta, nebarska ir siaip labai tvarkinga ir priziureta masina Cool
Atgal į viršų Go down
Marchello
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Marchello


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2008-05-19
Age : 35

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 09:36

rimge rašo:
tai taip, bet jeigu pamascius is kitos puses kad mx6 vaziukle kokia pat kaip 626 vadinasi visos detales eina tokios pat, ne isimtis amortikai, tai kodel tada 626 minkstene? ar cia tik man taip atrodo? Suspect na gal reiketu ateityje pasikeisti visus 4 amortikus is karto, gal kas nors pasikeis Question
ir prie to pacio pas jus yra koks nor barskejimas , girgzdejimas gale (turiu omeni plastmasiu, apdailos palanges)? nes pas mane tai girgzda confused

Neligink 626 su mx-6... Very Happy : kos : Visiskai skirtingos masinas...ir ne visos detales tinka...tas sedanas 626 man isvis ne prie sirdies,net apie ja nenoriu kalbet...bet apie MX-6 galiu pasakyt - tai sportine masina...ir vaziuokle sportine,todel tau ir atrodo kad priekis minsciausis...tu vazinejai su Ford Probe "94?...Mx-6 zimiai minksciasne ...o tas girgzdejimas gali but,del visokiu priezasciu ir del amortiku taip pat...bet as galvoju kad gal pas tave traukai girgzdzia : kos :
Atgal į viršų Go down
http://www.mx6klubas.lt
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 09:40

nu man asmeniskai irgi 626 ne prie sirdies, bet as kalbejau apie komforta, jei tai galima issireiksti
Very Happy
ne su proba nesu vaziaves......
Atgal į viršų Go down
Marchello
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Marchello


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2008-05-19
Age : 35

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 09:47

rimge rašo:
nu man asmeniskai irgi 626 ne prie sirdies, bet as kalbejau apie komforta, jei tai galima issireiksti
Very Happy
ne su proba nesu vaziaves......
Man ir savo MX-6 labai komfortiska... Kebulas- kupe daro savo...daug vietos ir labai patogu...del komforto pretenziju neturiu Very Happy : kos :
Atgal į viršų Go down
http://www.mx6klubas.lt
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 11:07

del kebulo daliu barshkejimo... imanoma pashalint wisus tuos garsus perrinkus tas wietas per nauja ir sutampius wiska stipriau, jei reikia ir naujais warshchiukais... pas manes salone buwo tylu pakol nesudejau soobo, dabar per laika wiskas ishtabalawo ir reikia truputi pasiknist... kaikurias wietas manau reiks net pakaishiot kuom nors, kad normaliai isitempu plasmases scratch
o wazhiuokle napasakychiau kad yra zhiauriai kieta, bet jei priesh tai wairawai kokia didesne ir minkshtesne tachka tai gali taip aitrodyti Arrow turejau ford scorpi priesh mx6, tai atrode kaip ant dwirachio wazhiuoji ir wisas duobeles skaichiuoji, ji lengwa, palyginus nedidele todel taip ir bus, 626 yra didesne
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 11:32

sulau tose vietose kur susijungia susiduria plastmases viena su kita , naudoti toki daikta kaip gumines juosteles su limpancia viena puse, as i savo mx3 visa bagazine buvau isardes ir i visus sudurimus buvau ja suklijaves ir viska suvarzes, tai visai sauniai gavosi Cool
Atgal į viršų Go down
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 11:39

ar nesimato tu juosteliu ?
rimge rašo:
sulau tose vietose kur susijungia susiduria plastmases viena su kita , naudoti toki daikta kaip gumines juosteles su limpancia viena puse, as i savo mx3 visa bagazine buvau isardes ir i visus sudurimus buvau ja suklijaves ir viska suvarzes, tai visai sauniai gavosi Cool
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 12:50

na jei tavo apdaila juoda tai geriau butu pirkti juodas. ir klijuoti reikia taip kad nesimatytu, na tarkim viena plastmase jau uzdeta, o kita dedasi trupiti (apie 1cm) uzdengdama kita, tai reikia ir klijuoti is vidines puses ant tos plastmases kuri degia ta pirmaja, taip yra pasalinamas plastmasiu girgzdejimas.
na aiskiau papasakot nzn ar galesiu.... jei ka supratai ...... Very Happy Very Happy
kada gal parodysiu per koki meet'a : kos :
Atgal į viršų Go down
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-06-17, 12:57

karoche gawaria nesimato ir negirgzhdi Cool tai labai gerai ... reiks taip pasibandyt Wink
rimge rašo:
na jei tavo apdaila juoda tai geriau butu pirkti juodas. ir klijuoti reikia taip kad nesimatytu, na tarkim viena plastmase jau uzdeta, o kita dedasi trupiti (apie 1cm) uzdengdama kita, tai reikia ir klijuoti is vidines puses ant tos plastmases kuri degia ta pirmaja, taip yra pasalinamas plastmasiu girgzdejimas.
na aiskiau papasakot nzn ar galesiu.... jei ka supratai ...... Very Happy Very Happy
kada gal parodysiu per koki meet'a : kos :
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
Svečias
Svečias
Anonymous



vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-09-05, 08:53

Man tas sokinejimas irgi jau uzkniso kai jauti kiekviena duobele, o jei dirzo neprisisegciau tai galva pro stoga islystu Smile Kaip tik neseniai pakeiciau amortikus i tepalinius, bet keiciant pasirode kad ir spyruokles numirusios. Nauju rasti neimanoma nes spyruokles tinka tik nuo mx6. Ir manau kad jei norit minkstumo tai reikia det tepalinius amortikus ir paprastas juodas spyruokles,o jei vazinejat su raudonom spyruoklem ir dujiniais amortikais tai minkstumo is masinos nereikalaukit.
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-09-05, 08:59

jeigu amortikai tinka nuo 626... tai kaip gali netikti spyruokles...? Suspect

djtravel rašo:
Man tas sokinejimas irgi jau uzkniso kai jauti kiekviena duobele, o jei dirzo neprisisegciau tai galva pro stoga islystu Smile Kaip tik neseniai pakeiciau amortikus i tepalinius, bet keiciant pasirode kad ir spyruokles numirusios. Nauju rasti neimanoma nes spyruokles tinka tik nuo mx6. Ir manau kad jei norit minkstumo tai reikia det tepalinius amortikus ir paprastas juodas spyruokles,o jei vazinejat su raudonom spyruoklem ir dujiniais amortikais tai minkstumo is masinos nereikalaukit.
Atgal į viršų Go down
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-09-05, 09:55

gal mx6 lengwesne ir butu aukshtai pakelta Question
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
alora

alora


Miestas : Klaipėda
Pranešimų skaičius : 465
Join date : 2008-07-07

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-09-05, 10:35

...Aš apie bildukus, kas galėtų būti kai pervažiuoji kokią gilesnę duobelę ir gale dešinėje garsiai stukteli kažkas - atrodytų vos ne salone kažkur aukštai.
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-09-05, 10:41

greiciausiai bus amortikas gatavas...

alora rašo:
...Aš apie bildukus, kas galėtų būti kai pervažiuoji kokią gilesnę duobelę ir gale dešinėje garsiai stukteli kažkas - atrodytų vos ne salone kažkur aukštai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-09-05, 12:09

[quote="rimge"]jeigu amortikai tinka nuo 626... tai kaip gali netikti spyruokles...? Suspect

Nezinau,bet paskambinus i nauju detaliu parduotuves sake kad netinka ir kad reikia spyruokliu nuo mx6. Dziugu kad pavyko gauti normaliame stovyje ir tikrai pigiai (po 30lt uz viena) gal ir amortikai netinka nuo 626 (galiniai) nes as pirkdamas naujus sakiau kad man mazdai mx6 reikia.
Atgal į viršų Go down
Dainius
Klubo narys
Klubo narys
Dainius


Miestas : Moletai-vilnius-Danija
Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2008-06-03
Age : 41

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-09-05, 14:44

rimge rašo:
greiciausiai bus amortikas gatavas...

alora rašo:
...Aš apie bildukus, kas galėtų būti kai pervažiuoji kokią gilesnę duobelę ir gale dešinėje garsiai stukteli kažkas - atrodytų vos ne salone kažkur aukštai.

arba dar gali buti stabilizatoriaus traukute jau atgyvenus savo.
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-09-05, 16:31

trauke taip garsiai nebilda, jeigu garsas gan stiprus ir garsiai girdisi salone tai tikrai amortikas gatavas...
beje tai nesunku patikrinti.... pasikeli masina ir laustuveliu paklibini trauke...

Dainius rašo:

arba dar gali buti stabilizatoriaus traukute jau atgyvenus savo.
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-09-05, 16:32

amortizatoriai tikrai tinka nuo 626 92-97 metu

djtravel rašo:

Nezinau,bet paskambinus i nauju detaliu parduotuves sake kad netinka ir kad reikia spyruokliu nuo mx6. Dziugu kad pavyko gauti normaliame stovyje ir tikrai pigiai (po 30lt uz viena) gal ir amortikai netinka nuo 626 (galiniai) nes as pirkdamas naujus sakiau kad man mazdai mx6 reikia.
Atgal į viršų Go down
mantas

mantas


Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2008-05-19
Age : 37

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-09-09, 11:55

626 pakaba yra lygiai tokia pat kaip mx6 ir xedos 6-9
Atgal į viršų Go down
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-09-09, 13:09

o ar skiriasi parduotuwej tos pachios dalies kaina, jei pirktum mx6, 626, x6 ?
tiksliau :duokit man po 1 kaires puses granata 92m v6 mazda mx6, 626, xedos 6... ir ka paradwejas ? Smile
mantas rašo:
626 pakaba yra lygiai tokia pat kaip mx6 ir xedos 6-9
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
alora

alora


Miestas : Klaipėda
Pranešimų skaičius : 465
Join date : 2008-07-07

vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime2008-09-09, 14:16

rimge rašo:
trauke taip garsiai nebilda, jeigu garsas gan stiprus ir garsiai girdisi salone tai tikrai amortikas gatavas...
beje tai nesunku patikrinti.... pasikeli masina ir laustuveliu paklibini trauke...

Dainius rašo:

arba dar gali buti stabilizatoriaus traukute jau atgyvenus savo.

Kaip pažiūriu čia kas antras automeistras.... aš tik domkratą turiu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





vaziuokles kietumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: vaziuokles kietumas   vaziuokles kietumas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
vaziuokles kietumas
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Technika :: Važiuoklė-
Pereiti į: