Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesGalleryIeškotiRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» tiuningazzzz MX-6
v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2015-09-17, 15:54 by tiuningazzzz

» Pokalbiu kambarys
v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2015-05-11, 19:15 by rainiius

» netraukia,trukcioja
v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2014-10-28, 18:07 by tiuningazzzz

» perku mx
v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2014-09-09, 15:47 by x2xdj

» Klausimai - atsakymai
v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2014-08-23, 11:02 by demonas

» Dovanou ala JDM bamperi
v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2014-05-21, 08:38 by ernest7773

» reikia daliu
v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2014-05-03, 16:58 by Taha

» PERKU PRIEKINĮ STIKLĄ
v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2014-04-28, 13:19 by montyzaz

» Garso stiprintuvo gedimas
v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2014-04-11, 08:30 by gosis

Similar topics
    Poll

     

     v6 kompresija

    Go down 
    +6
    donass2
    Rycka
    mamas.d.a.c
    Rolka
    alora
    justas737
    10 posters
    Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
    AutoriusPranešimas
    justas737
    Klubo narys
    Klubo narys



    Miestas : Šiauliai
    Pranešimų skaičius : 62
    Join date : 2010-05-01
    Age : 33

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-02, 14:53

    Rolka rašo:
    ale ziurau dar tau neatsibodo Smile
    patikek, dar ilgai neatsibos
    Atgal į viršų Go down
    alora

    alora


    Miestas : Klaipėda
    Pranešimų skaičius : 465
    Join date : 2008-07-07

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-02, 15:51

    justas737 tau reikėjo tartis taip, jei motoras pasiteisino, tik tada sumokėti Lt, o ne iš karto Smile
    Atgal į viršų Go down
    justas737
    Klubo narys
    Klubo narys



    Miestas : Šiauliai
    Pranešimų skaičius : 62
    Join date : 2010-05-01
    Age : 33

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-02, 16:26

    alora rašo:
    justas737 tau reikėjo tartis taip, jei motoras pasiteisino, tik tada sumokėti Lt, o ne iš karto Smile
    Reikejo, negalvojau kad zmogus gali visiska suda pardavinet kaip gera daikta. kaip jau esu sakes, toki varikli idet darbo yra pakankamai, + tepalai, tarpines, kelione. Toks pabandymas variklio apie 500 kainuoja. Piktciausia yra tas, kad jis dar aiskina, kad as pats nemoku dirbt, todel kad pats isidejau tai ir kompresija gaidiska pasidare. dar sake, kad pats vaziavo, tai tipo nejaute, kad tas variklis bezda, o ne vaziuoja, 1,3 geriau vilktu. Tai dar neminejau kalanciu kompensatoriu. Aisku dabar bus vel jo komentaras, kad variklis vos ne ledas buvo.
    Atgal į viršų Go down
    alora

    alora


    Miestas : Klaipėda
    Pranešimų skaičius : 465
    Join date : 2008-07-07

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-02, 16:31

    bet užtat praktikos ardyti ir surinkti turėsi Very Happy, nėra to blogo, kas neišeitų į gera!
    Atgal į viršų Go down
    justas737
    Klubo narys
    Klubo narys



    Miestas : Šiauliai
    Pranešimų skaičius : 62
    Join date : 2010-05-01
    Age : 33

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-02, 16:52

    alora rašo:
    bet užtat praktikos ardyti ir surinkti turėsi Very Happy, nėra to blogo, kas neišeitų į gera!
    as tiek praktikos turiu kad net bloga Very Happy apie 80 varikliu ardes esu, keites apie 10.
    Atgal į viršų Go down
    alora

    alora


    Miestas : Klaipėda
    Pranešimų skaičius : 465
    Join date : 2008-07-07

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-02, 16:55

    justas737 rašo:
    alora rašo:
    bet užtat praktikos ardyti ir surinkti turėsi Very Happy, nėra to blogo, kas neišeitų į gera!
    as tiek praktikos turiu kad net bloga Very Happy apie 80 varikliu ardes esu, keites apie 10.

    o aš nė vieno Very Happy
    Atgal į viršų Go down
    Rolka

    Rolka


    Miestas : Kaunas
    Pranešimų skaičius : 1171
    Join date : 2008-05-19
    Age : 35

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-02, 17:23

    parodyk tu man nors viena mazda pas kuria kompensatoriai neklaksi? Smile pas mane pati jie klaksi bet man tai netrukdo, ir diskutuot sita tema daugiau nesiruosiu
    Atgal į viršų Go down
    Rycka

    Rycka


    Miestas : Klaipeda
    Pranešimų skaičius : 132
    Join date : 2009-10-24
    Age : 32

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-02, 17:25

    pas mane irgi jie klaksi,pakejciau sintetinius valvoline tepalus,tam kartuj buwe nutile
    Atgal į viršų Go down
    justas737
    Klubo narys
    Klubo narys



    Miestas : Šiauliai
    Pranešimų skaičius : 62
    Join date : 2010-05-01
    Age : 33

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-02, 17:26

    Rolka rašo:
    parodyk tu man nors viena mazda pas kuria kompensatoriai neklaksi? Smile pas mane pati jie klaksi bet man tai netrukdo, ir diskutuot sita tema daugiau nesiruosiu
    Jei tik klaksetu, nieks nieko ir nesakytu. Jie kala, bet tik vienos galvos, kitos kaip ir normaliai.
    Atgal į viršų Go down
    alora

    alora


    Miestas : Klaipėda
    Pranešimų skaičius : 465
    Join date : 2008-07-07

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-02, 19:10

    justas737 rašo:
    Rolka rašo:
    parodyk tu man nors viena mazda pas kuria kompensatoriai neklaksi? Smile pas mane pati jie klaksi bet man tai netrukdo, ir diskutuot sita tema daugiau nesiruosiu
    Jei tik klaksetu, nieks nieko ir nesakytu. Jie kala, bet tik vienos galvos, kitos kaip ir normaliai.

    Pabandyk minkštiklį supilti į tepalą (pigiausias būdas), gal kiek padės, jei ne, keisti vožtuvų tarpines reikės.
    Atgal į viršų Go down
    donass2

    donass2


    Miestas : Vilnius
    Pranešimų skaičius : 39
    Join date : 2009-04-02

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-02, 21:09

    Jo, "Vanish" supilk, ne tik minkstes, bet ir kvepes. Jeigu jau klaksi, tai joks skystalas nesuremontuos bedos, gali dar pabandyti imt lauk kompensatorius ir pamirkyt zibale para, tik pries merkiant, juos pacius pripildyk t.y, panardini i skysti ir kiek imanoma suspaudi, analogiskai dedant atgal, tik jau pildai tepala.
    Suprantu tavo beda, as irgi nusipirkau gera mx, kol tepalu nepasikeiciau, atidroziau metus, tada nusprendziau motora pasikeis, tai nuo vilko ant meskos uzsiroviau,,,
    Atgal į viršų Go down
    http://www.tavokompiuteris.lt
    Taha
    VIP Klubo narys
    VIP Klubo narys
    Taha


    Miestas : Vilnius
    Pranešimų skaičius : 439
    Join date : 2009-12-28
    Age : 38

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-03, 05:53

    nu ziuriu vienam zmogui su Rolkos varykliu nepasiseke... ziuresiu kaip man bus... sian kaip tik uzsirases i servisa degimui atreguliuot, ismetimui paziuret ir kompresijos patikrinimui, tai paziuresiu koks man varyklis papuole. del kompensatoriu tai nereikia cia sneket kad nera nei vienos mazdos kur jie neklaksetu, pas mane nei senam nei sitam neklaksi...
    Atgal į viršų Go down
    DJ_Ef

    DJ_Ef


    Miestas : Kaunas
    Pranešimų skaičius : 86
    Join date : 2010-05-28
    Age : 43

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-03, 06:32

    Na pas mane komepnsatoriai suklaksi tik saltam uzkurus varikli, o tai yra normalo. Paskuj ne cypt Smile O su kompresija pries menesiuka matavausi tai visuose 13,5 Razz
    Atgal į viršų Go down
    http://www.rvstechnologija.lt
    donass2

    donass2


    Miestas : Vilnius
    Pranešimų skaičius : 39
    Join date : 2009-04-02

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-03, 10:15

    jeigu klaksi kompesatoriai, tai tiesiog hidrikai nebelaiko tepalo, taigi per kuri laika, stovint is ju isbega. o jeigu jau klaksi, tai neuzkalnu ir kalt prades.
    Atgal į viršų Go down
    http://www.tavokompiuteris.lt
    alora

    alora


    Miestas : Klaipėda
    Pranešimų skaičius : 465
    Join date : 2008-07-07

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-03, 17:09

    donass2 rašo:
    Jo, "Vanish" supilk, ne tik minkstes, bet ir kvepes. Jeigu jau klaksi, tai joks skystalas nesuremontuos bedos, gali dar pabandyti imt lauk kompensatorius ir pamirkyt zibale para, tik pries merkiant, juos pacius pripildyk t.y, panardini i skysti ir kiek imanoma suspaudi, analogiskai dedant atgal, tik jau pildai tepala.
    Suprantu tavo beda, as irgi nusipirkau gera mx, kol tepalu nepasikeiciau, atidroziau metus, tada nusprendziau motora pasikeis, tai nuo vilko ant meskos uzsiroviau,,,

    aš maniau su protingesniais kalbu, bet pasirodo klydau.

    tik nevaryk, kad chemija nepadeda, jei kalbi apie sulankstytus vožtuvus ir variklyje tepalas kur su smėliu vaikšto, tuomet pritariu - nepadės niekas, bet jei trūksta tik smulkmės, kad nereikėtų perrinkinėti vožtuvų bloko - paprasčiau pasitikėti chemija. Ir visai bereikalinga diskusija, bus daug tokių, kuriem padėjo, bus daug ir tokių kuriems ne.
    Atgal į viršų Go down
    justas737
    Klubo narys
    Klubo narys



    Miestas : Šiauliai
    Pranešimų skaičius : 62
    Join date : 2010-05-01
    Age : 33

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-03, 18:30

    kai siandien draugelis su 1 golfu 1,3 motoru mano mazda sugebejo aplenkt, susinervinau visiskai. Nusipirkau xado. Bus matyt, sako padeda, tik gal jau ne i toki lavona pilt reikejo. Kol dabar ieskausi tikrai gero variklio, bus praktika. Su minkstikliu tai nezinau, keistai skamba Very Happy
    Atgal į viršų Go down
    donass2

    donass2


    Miestas : Vilnius
    Pranešimų skaičius : 39
    Join date : 2009-04-02

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-03, 18:39

    xado tau kompresijos negrazins, gal kokius o,1 bar, bet vargu bau.

    to alora, klausyk o tu kokiu nors praktiniu ziniu turi ar tik pezalu maiselis esi? kiek motoru esi atidares? Ir dar turiu tau klausima, kas galetu buti ta smulkme? kaip tai turetu atrodyti? Very Happy
    Atgal į viršų Go down
    http://www.tavokompiuteris.lt
    alora

    alora


    Miestas : Klaipėda
    Pranešimų skaičius : 465
    Join date : 2008-07-07

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-03, 18:50

    donass2 rašo:
    xado tau kompresijos negrazins, gal kokius o,1 bar, bet vargu bau.

    to alora, klausyk o tu kokiu nors praktiniu ziniu turi ar tik pezalu maiselis esi? kiek motoru esi atidares? Ir dar turiu tau klausima, kas galetu buti ta smulkme? kaip tai turetu atrodyti? Very Happy

    jeigu tu ardai tik užkaltus variklius, tavo bėda tuomet. jeigu nepriimi nuomonės, tai nėra ko ir kalbėti.
    Atgal į viršų Go down
    donass2

    donass2


    Miestas : Vilnius
    Pranešimų skaičius : 39
    Join date : 2009-04-02

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-03, 19:37

    uzkaltu varikliu niekas nebeardo, nematau cia tavo nuomones visiskai, tik kazkokie pamastymai. o varikliu ardymas, ne beda, o darbas, bet cia jau kaip vertinsi
    Atgal į viršų Go down
    http://www.tavokompiuteris.lt
    robqe
    Admin
    Admin
    robqe


    Miestas : kaunas
    Pranešimų skaičius : 542
    Join date : 2008-09-01
    Age : 42

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-03, 23:24

    nuo kompresijos iki kompensatoriu nukrypot.
    jei apie kompresija tai manau jog arba tas variklis kur rolka pardave buvo pavarges arba nuo stovejimo pavargo, gal ziedai prikepe, reiktu pabandyt su zibalu atmirkyt, gal pades. arba pilk dvi , tris bankes "daktaro", "medaus" ar dar kaip tas priedas vadinasi kur pilasi y tepala ir vsio, vistiek jei variklis nevalina, tai bent jau gali eksperimentuot ar daryt kazka su juo.
    del kompensatoriu tai nera dideles bedos, tereikia pilt geriausius sintetinius tepalus ir baigiasi tas klaksejimas, ir niekas kalt neprades, o jei yra noro yra spec chemijos kur net y gineso rekordu knyga yrasyta(nes viskas realiai isbandyta ir yrodyta ) uz 50-60lt ir vsio(pavadinimo nepamenu, bet jei kam ydomu tai galesiu surast kaip tai vadinas konkreciai), patikrinti daigtai, tiesiog priedas tepalui.
    Atgal į viršų Go down
    Rolka

    Rolka


    Miestas : Kaunas
    Pranešimų skaičius : 1171
    Join date : 2008-05-19
    Age : 35

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-04, 08:25

    jo sintetinius tepalus supili i varikli kuriam 20m ir radeda tepala per visur kur varyt Smile
    Atgal į viršų Go down
    robqe
    Admin
    Admin
    robqe


    Miestas : kaunas
    Pranešimų skaičius : 542
    Join date : 2008-09-01
    Age : 42

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-04, 12:51

    pas mane niekur nevaro. tai kad ateina laikas galvos dangteliu tarpines ar salnikus keisti tai niekuom nesusije su sintetiniais tepalais, jie tik padeda pamatyti esamus trukumus kuriuos taip pat kaip ir kompensatoriu klaksejima reikia pasalinti. o siaip jei ne su sintetika klaksejima reikia naikint tai su chemija pilama y tepala.
    Atgal į viršų Go down
    Rolka

    Rolka


    Miestas : Kaunas
    Pranešimų skaičius : 1171
    Join date : 2008-05-19
    Age : 35

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-06-04, 13:33

    kas is to kad tie kompensatoriai klaksi jie itakos variklio darbui neturi, pas mane 2metus klaksi ir nieko
    Atgal į viršų Go down
    justas737
    Klubo narys
    Klubo narys



    Miestas : Šiauliai
    Pranešimų skaičius : 62
    Join date : 2010-05-01
    Age : 33

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-07-14, 13:57

    justas737 rašo:
    Pasimatavau 9:11:10:8:9:8 cia kaip suprantu nieko gero?
    justas737 rašo:
    kai siandien draugelis su 1 golfu 1,3 motoru mano mazda sugebejo aplenkt, susinervinau visiskai. Nusipirkau xado. Bus matyt, sako padeda, tik gal jau ne i toki lavona pilt reikejo. Kol dabar ieskausi tikrai gero variklio, bus praktika. Su minkstikliu tai nezinau, keistai skamba Very Happy
    Gal kam pravers Prasukau apie 1600 km, tipo xado jau turejo padaryt savo.
    Kompresija siai dienai atitinkamai tokia 11,8 11,7 11,1 ir 12 11,5 12
    Rezultatas aiskus-stipriai padejo.2 cilindruose kompresija pakilo net po 4 .Tas stipriai jauciasi ir ant auto dinamikos.
    Be to, kaip po keliu simtu km po xado uztilo kompensatoriai, taip as ju jau nebegirdziu iki dabar. Jokio pasalinio efekto nepastebejau.
    Tokio rezultato nesitikejau. Jei kada dar reiktu naudot panasu dalyka, jau net nebegalvociau, ar verta, nes nauda akivaizdi.
    Atgal į viršų Go down
    Dainius
    Klubo narys
    Klubo narys
    Dainius


    Miestas : Moletai-vilnius-Danija
    Pranešimų skaičius : 267
    Join date : 2008-06-03
    Age : 41

    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime2010-07-14, 17:51

    hmm kazkaip cia labai jau graziai tie skaiciai atsistate ir tik to xado pagalba. Negi istikro cia toks stebuklingas daiktas?
    o matavimai buvo atlikti toj pacioj vietoj, tas pats prietaisas?
    Atgal į viršų Go down
    Sponsored content





    v6 kompresija - Page 2 Empty
    RašytiTemos pavadinimas: Re: v6 kompresija   v6 kompresija - Page 2 Icon_minitime

    Atgal į viršų Go down
     
    v6 kompresija
    Atgal į viršų 
    Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
     Similar topics
    -
    » MX 6 2.0 kompresija

    Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
     :: Technika :: Varikliai-
    Pereiti į: