Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesGalleryIeškotiRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» tiuningazzzz MX-6
Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2015-09-17, 15:54 by tiuningazzzz

» Pokalbiu kambarys
Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2015-05-11, 19:15 by rainiius

» netraukia,trukcioja
Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2014-10-28, 18:07 by tiuningazzzz

» perku mx
Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2014-09-09, 15:47 by x2xdj

» Klausimai - atsakymai
Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2014-08-23, 11:02 by demonas

» Dovanou ala JDM bamperi
Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2014-05-21, 08:38 by ernest7773

» reikia daliu
Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2014-05-03, 16:58 by Taha

» PERKU PRIEKINĮ STIKLĄ
Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2014-04-28, 13:19 by montyzaz

» Garso stiprintuvo gedimas
Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2014-04-11, 08:30 by gosis

Poll

 

 Juokeliai ir kitos linksmybes

Go down 
+17
Sonix
Fuormuli
ramasam
Rycka
Taha
Eivis
gosis
Dainius
nerel
Deivas
Dovydulis
robqe
Rolka
NemoX
alora
rimge
mamas.d.a.c
21 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-07-01, 13:06

chia gal ne wisai juokinga, bet Very Happy

http://www.eblogx.com/Dummes-Webcamgirl-8409.html

...kaip ikelt video ? Embarassed
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-07-15, 19:16

Chuckas pakliuvo po traukiniu: mašinistas žuvo vietoje, lokomotyvas mirė pakeliui į sąvartyną.
Chuckas Norrisas kraujo banke duodamas kraują atsisako švirkšto, vietoj jo reikalaudamas revolverio ir kanistro.
LSD yra atsakymas i klausima, kaip Chuckas gali būti taškuose A ir B vienu metu.
Chuckas Norrisas gali įgelti bitei.
Kai Dievas sukūrė žemę, jis tarė "tebūnie šviesa", o Chuckas tepasakė "say please.."
.....
:laught30:
kas nezino paskaitykit... vos neisvirtau is kedes :laught30: http://www.viskas.eu/news.php?readmore=559
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-07-16, 15:49

Skrenda blondine su sawo advokatu lektuwu.Adwokatas sako na pazaiskim zaidima.Blondien atsisako-pawargusi,nori miego.Adwokatas wel sako na pazaiskim zaidimas toks jei tu man neatskaysi i klausima tu man moki 5lt o jei ash neatsakysiu as tau mokesiu 5lt.
Blondine atsisako-nori miego.
Na gerai sako adwokatas padarykim taip jei tu man neatsakai i klausima moki 5lt o jei ash tau neatsakau moku 500lt.
Nu gerai sako blondine.Adwokatas klausia na tai su kokiais kamuoliais zalgiris zaidzia?Blondien is rankinuko traukia penkis litus.Blondien klausia Kas i menuli nuskrenda su trim kojom o grizta sju keturiom?Adwokatas ir draugam skambino ir internete ieskojo-nieko.Nu padawe 500 litu ir klausia blondines tai koks atsakymas?Blondine istrauke is rankinuko 5 lt ir padawe adwokatui.
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-07-16, 15:54

zmona sawo wyrui:
-Paziurek pro langa koks kwailys musu kieme stowi.
wyras:
-Wisu pirma ten ne kwailys o karve.Wisu antra ten ne langas o weidrodis.
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-07-16, 15:55

susistabdo kelio patrulis vairuotoja ir praso teisiu jis jam duoda teises suplysuses ir apdriskuses.
policininkas klausia:kodel tos teises tokios purvinos???? vairuotojas sako ai tai kad visokie kvailiai stabdo,ciupineja
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-07-16, 15:57

Mama blondinė iš Lietuvos kaimo rašo savo dukrai blondinei laišką į Airiją:
"Labas, dukrele. Jei gausi šį laišką, tai jis bus sėkmingai atėjęs. Jei negausi, pranešk man, parašysiu kitą. Kadangi tu nemoki greitai skaityti, aš rašau labai lėtai. Oras pas mus geras. Praeitą savaitę lijo tik du kartus - iš pradžių 3 dienas, o paskui -4 dienas. Siunčiu tau tavo žieminį paltą. Tėvas sakė, kad su metalinėmis sagomis jo gali nepraleisti per metalo detektorių, todėl aš jas nukirpau. Prisisiūk jas pati, sagas aš įdėjau į kišenę. Tiesa, tėvas gavo naują darbą. Dabar jis yra virš kelių tūkstančius žmonių - valo sniegą kapinėse. Tavo sesuo Marytė ištekėjo ir laukiasi. Dar nežinome, gims berniukas ar mergaitė, todėl negaliu tau parašyti, kuo tu būsi - dėde ar teta. Sakė, kad jei gims mergaitė, tai pavadins kaip mane. Man atrodo, keistas noras savo dukterį vadinti Mama. Su tavo broliu Petru buvo nutikusi keista istorija. Jis užtrenkė mašinos dureles, o raktai liko viduje. Jam reikėjo 10 km eiti namo atsarginių raktų, kad galėtų mus išleisti iš mašinos. Jei Airijoje sutiksi mūsų kaimynę Liudą, perduok jai linkėjimus. Jei nesutiksi, nieko jai nesakyk.
Tavo mama.
P.S. Norėjau tau atsiųsti šiek tiek pinigų, bet jau užklijavau voką.
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-07-16, 16:10

Blondine uzpuola plesikas:
- Pinigai!
- Kur?!
- Tu ką, į akį nori?
- Ne, geriau į burną!
- Gyventi nori?
- Su kuo?
- Dar pyptelsi išprievartausiu!
- Pyp! Pyp! Pyp!
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-07-16, 16:31

jaunas kunigas pries pirmasias savo misias klausia patarimo pas sena kuniga,
o tas jam sako:
- tu 100 gramu pries misias ikalk ir viskas bus gerai.
kita diena jaunas kunigas klausia pas senaji:
-na tai kaip man sekesi?
senasis atsako:
- 1. sakiau 100 gramu, o ne litra!
- 2. sutana turi buti ant virsaus, o ne sukista i dzinsus!
- 3. i baznycia reikia ieiti, o ne iszliauzti!
- 4. apastalu buvo 12, o ne daxuja!
- ir 5. po misiu reikia sakyti "amen" , o kur tu juos visus pasiuntei ?? !!!!!!
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-07-16, 18:06

laiskas vyrui

Brangus mano vyre!

Siunčiu tau šį laišką elektroniniu paštu, kad būčiau tikra, jog jį perskaitysi. Tikiuosi, atleisi man šią nedidelę gudrybę. Tiesiog norėjau, kad žinotum, kas įvyko per tuos du metus, kai mūsų namuose atsirado kompiuteris ir internetas.

Su vaikais viskas gerai. Pauliukui praeitą mėnesį sukako 8 metukai. Mokosi jis gerai, visi laiko jį gražiu, bendrauti linkusiu berniuku. Jis turi neabejotinų meninių polinkių. Praėjusią savaitę mokykloje, per piešimo pamoką, jis nupiešė visą šeimą. Labai gerai pavyko pavaizduoti visus veidus, o ypač realistiškas gavosi tavo pakaušis. Turėtum didžiuotis savo sūnumi.

Miglutei rugsėjo mėnesį sukako treji metukai. Ji labai panaši į tave, koks buvai jos amžiaus. Miglutė – labai protinga mergaitė. Ji netgi prisimena, kad tu praleidai su mumis visą jos gimtadienio vakarą. Ji tą vakarą su džiaugsmu prisimena, nors bildėjo griaustinis ir buvo pradingusi elektra.

Su manimi irgi viskas gerai. Praėjusiais metais persidažiau plaukus, manau, balta spalva man labiau tinka. Justas (turiu galvoje poną Justiną Blažį – personalo vadybininką mano firmoje) ėmė labai domėtis mano karjeros reikalais. Paskui jis tapo labai geru mano draugu.

Aš supratau, kad namų reikalais užsiimti ne taip jau ir sudėtinga. Iš pradžių, kai plaudavau grindis su skuduru, tu čiaudėjai nuo dulkių, bet dabar viską tvarkau su dulkių siurbliu, kuris tau visiškai netrukdo. Namuose dabar švaru ir jauku. Praeitą pavasarį mes perklijavome tapetus, išskyrus tą kambario dalį, kur tu pasistatei savo kompiuterį. Nenorėjome tau trukdyti.

Tuo tikriausiai ir baigsiu šį trumputį savo laišką, kadangi man jau laikas eiti. Justas, tai yra ponas Justinas Blažys, pakvietė mus visus paslidinėti į Austriją ir man dabar reikia susikrauti daiktus. Kol mūsų nebus, namus tvarkys mano pasamdyta darbininkė. Ji virs tau kavą ir nešios ją tiesiai prie kompiuterio.

Tikiuosi, kad puikiai praleisi laiką su kompiuteriu, kol mūsų nebus. Pauliukas, Miglutė ir aš galvosime apie tave. Pasistenk ir tu mus prisiminti, bent jau perkraudamas kompiuterį.

Bučiuoju. Tavo Rūta.


Paskutinį kartą redagavo rimge, 2008-07-16, 18:33. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-07-16, 18:16

Laiškas mamai į kaimą

Gegužės 2 Labas, mama, pas mane viskas gerai. Kaip ir rašiau tau, įsidarbinau statybose. Darbas sunkus, bet gerai užkalu ir draugų brigadoje susiradau. Žaidėm žaidimą "Kas užneš daugiau plytų į 12 aukštą". Aš laimėjau. Net 6 kartus. Visiems buvo linksma, visi juokėsi... Malonu, kai džiaugiamasi kito pergale. Tik brigadininkas nesijuokė. Snūstelėjo laiptinėj. Tikiuosi, nesupyko dėl tos plytos, iškritusios man bėgant į viršų penktą kartą. Jis su šalmu buvo...

Gegužės 3 Atėjau į darbą, brigadininkas vis dar snaudė. Kai pabandžiau pažadinti, jis isteriškai pradėjo čiupinėtis ir šūkalioti: "Kur mano rankinukas? " Po pietų brigados draugai kalbėjo apie tai, kad net kiečiausias vyras negalėtų pabraidyti pora valandų po dar skystą cementą. Aš juk šauniausias brigadoj vakar buvau. Pabraidžiau. Nakvoti stovint statybose labai nepatogu, bet ko nepadarysi dėl gero įvaizdžio...

Gegužės 4 Ryte brigadininkas nepyko, nes vis dar ieškojo savo rankinuko... Kitos brigados darbininkas, kuris smulkino man ant kojų sustingusio cemento luitus pneumatiniu kūju, buvo labai kažkuo juokingas, nes iki pietų visi darbininkai rodė į jį, dirbantį prie manęs, ir juokėsi. Man irgi buvo labai smagu. Aš juk brigadoj šauniausias.

Gegužės 5 Su brigados draugais susilažinome, kad aš neįmesiu plytos į ketvirto aukšto lango ertmę. Bent jau poros plytų tai tikrai ne... O aš kaime, pameni mama, mėšlą be šakių kroviau į vežimus. Tai va, draugai pralaimėjo... Pirmieji apdailos brigados darbininkai iš ketvirto aukšto pradėjo lipti po kokių 5 minučių. Tokie vaikinai įmitę, mitrūs.... Pabudau jau po pietų nuo klausimo „Ar nematei mano rankinuko?..“ Sunku rinkti išbarškintus dantis kai rankos sulaužytos....

Gegužės 29 Išrašė iš ligoninės. Grįžau į darbą. Visi džiaugiasi... Pas mus naujas brigadininkas. Geras toks vaikinas, su manim mielai bendrauja, skolinasi iš manęs visokius daiktus – šalmą, darbinius batus, tavo siūtą kombinezoną su užtrauktuku užpakaly... Dabar, kai aš ne tiek prisirengęs, brigados draugai mane dviračiu vadina. Todėl, kad labai greitas tikriausiai.

Birželio 1 Mano gimtadienį šventėme labai linksmai. Po gėrimo varžybų, kurias aš laimėjau, mūsų vienas brigados draugas prisipažino, kad iki šiol šlapinasi lovoje. Aš, sujaudintas tokio atvirumo, irgi prisipažinau, kad, kai tavęs nebūdavo namie (atleisk man, mama), nešiodavau tavo sukneles. Visi nutilo. O, kai pasakiau, kad kai tu būdavai namie, nešiodavau ir tėčio sukneles, visi pradėjo dar labiau tylėti. Tada nutariau draugus pradžiuginti istorija, kaip mūsų kaime kompiuterinis chuliganas, vardu Kakeris, per kompiuterizuotą melžimo aparatą karves apkrėtė snukių, ragų, kanopų, nagų ir blakstienų liga. Nuo to laiko, mane visi dar labiau gerbia. Bet brigadininkas kažkofėl jau nebesiskolina kombinezono su užtrauktuku užpakaly...

Birželio 2 Ryte apdailos brigada (na, ta pati, kurią plytom apmėčiau), vėl mane užpuolė. Kiek supratau, vyrukai supainiojo mane su kažkuo kitu, kurio vardas... Gintaras? Pintaras? Gydaras?.. Nepamenu, jei atvirai. Mano brigados draugai juokėsi... Skaudėjo, aišku, kai atsipeikėjau. Jau buvo po pietų. Ir dar buterbrodus mano kažkas surijo. Negaila, nes juk žandikaulis kažkaip ne taip judėjo, skausmingai labai.

Birželio 3 Kažkas matė statybose mūsų buvusį brigadininką, išsidažiusį veidą Naujosios Zelandijos tradicinėm karo spalvom. Niekas netiki. O aš norėčiau ji sutikti ir atsiprašyti, kad su ta plyta taip gavosi. Bet atsiprašiau aš brigados draugo, kuris įsižeidė vakar dėl to, kad jį egzotišku pavadinau. Atsiprašiau po to, kai jo klešnė netyčia užkabino mano vamzdžių lenkimo aparatas. Kažką jam ten sugadinau kišenėj. Draugai minėjo Mažąjį generolą, stačią, kapšeli... Sakė, kad būtent tuos daiktus jam sutrynė. Aš pažadėjau draugui, kad jam visus tuos kapšelius atpirksiu iš kitos algos. Bet jis manęs neklausė. Jo judesiai ir skleidžiami garsai labiau panašėjo į japonų kabuki teatrą (pameni, mama, žiūrėjom kažkada per teliką?). Iškart pradėjau gerbti žmogų už tokį polinkį į meną.

Birželio 4 Meno gerbėjas į darbą neatėjo. Niekur nerandu savo vamzdžių lenkimo aparato. Visi į mane kažkaip keistai žiuri. Matyt labai pasikeičiau po to, kai vakar spuogus ant kaktos išsispaudžiau. Nutariau vėl kuo nors pradžiuginti draugus. Per pietus pabandžiau plyta numušti skrendantį balandį. Labai aukštai užmečiau. Numušiau, bet ne balandį. Pas mus į miestą latvių premjeras skrido. Su malūnsparniu. Brigadininkas smarkiai barė. Užtat kariškiai labai gyrė. Pasakė, kad vis tiek Latvijoj premjero reitingas ne koks buvo. Pasiūlė karjerą karinės priešlėktuvinės gynybos sferoje. Atsisakiau. Kaip aš mesiu brigadą, kai jie mane taip šiltai priėmė? O brigada padėkojo. Nes malūnsparnis eee.. nusileido čia pat, statyboje, ir nereikės dabar atskiro laužo stogo smalai tirpdyti. Latvių premjero taip ir nesurado...

Birželio 13 Gerai gyvenu čia, ką ir besakyti. Beje mūsų statybas aplanke užsienio delegacija, ir labai keistos sudėties: kažkoks naujazelandietis čiabuvis, kuris ieško mūsų buvusio brigadininko rankinuko, japonų aktorius (panašus į mano buvusi bendradarbį.. ech.. nostalgija čia turbūt veikia) ir kažkoks keistas vyriškis su kostiumu, kuris, pamatęs malūnsparnio nuolaužas, kažkaip keistai juokėsi, iki ašarų.... Tai va mama, man nenuobodu...
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-07-16, 18:21

Šiauliečio laiškas mylimajai


Miela Caca,

tau rašo Rembo. (Aš). Mačeu kaip diskone esi ivaldžiusi
judesiuka ir tipo man patiko, kaip tu ivaldžiusi judesiuka.
Nu biski apie manę.

Aš turiu golfa. Viens aštuoni varikliuks aria kaip viens
devyni, ryja kaip trys devyni. Jei geru keliu važiuosi tai
rys mažeu, bet jei blogesniu, ten žvyrkeliu arbe per taip
bloga kelia, tai rys daugeu. Yra peleks, tiuningovos lempos,
sparnai nikeliux.

Salonas kožinis apklijuots lipdukais su tačkom ir bobom.
Spalva graži, dažė pusbratanas. Lietniakai irgi nikeliux.
Ka če dar... Ai mokausi šulioj 12 klasei. Ten pat kur ir tu
tik ne toj kaip tu bet tik 12 kitoj klasei. Mum šale buna
lietuviu, tik ne ten pat kur tau, bet šale kur tau. Užteks
apie manę, geriau papasakosiu kaip su chebra varėm į
diskana, ir vos senio nenukalem. Tai va varom i diskana ir
išoko senis ant kelio, tai ir vos nenukalem.

Rašau tau dėlto, kad man patiko kaip tu ivaldei judesiuka ir
tipo aš tau noriu pasakyt kad man tai patiko. Dar man patiko
kaip tu kalbi su kitom panelem ir kad tu nepasikelusi, kai su jom kalbi. Apie manę viską jau žinai, todėl aš tau galiu
pasakyt kad aš tavę miliu, bo man patiko kaip tu ivaldžiusi
judesiuką. Aš tau parašeu eilėrašti (nepik kad klaidu
pridareu).

Aš miliu tavę Caca,
Todel nebuk tu kaka.
Lipk pas man i tačka
Ir busim mes kartu.

Šita eilėrašti ir laiška man padejo parašyt pusbratanas,
nes jis mokosi teigiamai. Aš pats mokausi....e ....n ....
vidutiniškai.... einu i pamokas ten ir i pertraukas. Mano
teliafo numeris aštuoni šeši du septini vienas tris du
keturi penki devini. Parašik man kai noresi parašit. O jei
nenoresi, tai žinok kad tu esi dura ir kad tu ...padarei
klaida. Kad tokios duros as dar givenime nemaciau.

Bučioju.

Tavo Rembas.
P.S. Tu gerai judesiuką įvaldžius.

(užrašė pusbrolis Aurimas, kalba netaisyta)
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-07-16, 19:15

uzpildykit sia anketa http://www.vaikam.lt/?to=read&with=test
ir smagiai pasijuoksit.... :laught30:
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-08-06, 08:18

Juokeliai ir kitos linksmybes 207110
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-09-02, 17:21

Kodėl geriau būti vyru?
1. Telefono pokalbis trunka 30 sek.
2. Filmuose nuogas rodo dažniausiai moteris.
3. Tu supranti apie tankus.
4. Penkių dienų atostogoms reikia tik vieno lagamino.
5.. Penktadienio vakare rodo arba futbolą, arba krepšinį.
6. Tau nereikia sekti tavo draugų seksualinio gyvenimo.
8. Pats gali atsidaryti visus turimus stiklainius.
9. Seni draugai padėję ant tavo svorio pokyčių.
10. Kirpyklos ir valyklos neapvagia tavęs iki paskutinio skatiko.
11. Kai perjunginėji TV kanalus, tau nereikia sustoti ilgiau kaip 5 sek.
12. Tavo užpakalis niekada neturi įtakos bandymui įsidarbinti.
13. Visi tavo orgazmai tikri.
14. Tavęs nepuola vaikinai su kaukėm,nebent tu anksčiau juos subaladojai.
15. Tau nereikia su savim visur tąsytis krepšio reikalingų daikčiukų.
16. Tavo pavarde niekad nesikeičia.
17. Tu gali nepakloti lovos viešbutyje.
18. Kai tave kritikuoja, tau nereikia panikuoti, kad visi aplinkui slapta tavęs nekenčia
22. Tu gali nueiti i dušą ir būti pasiruošęs eiti per 10 minučių.
23. Vestuvių planai pasirūpina patys savaime.
24. Jei kas nors pamiršta tave kur nors pakviesti, jis vis dar gali būti tavo draugu.
25. Tavo apatiniai kainuoja 10 Lt už 3.
26. Tau nereikia skustis žemiau kaklo.
27. Nė vienas iš tavo bendradarbių negali tavęs pravirkdyti.
28. Tau nereikia miegoti šalia plaukuoto užpakalio kiekvieną naktį.
29. Jei tu 34-verių viengungis, niekas nekreipia i tai dėmesio.
30. Tu gali užrašyti savo vardą ant sniego.
31. Tu gali dalyvauti net olimpinėse myžimo varžybose.
32. Viskas ant tavo veido visada natūralios spalvos.
33. Šokoladas yra tik dar vienas užkandis.
34. Tu gali tapti prezidentu (šiame gyvenime).
35. Tu gali tyloje mėgautis važiavimu masina keleivio vietoje.
36. Gėlės sutvarko viską.
37. Tau nusišvilpt ant kitų žmonių jausmų.
38. Tu galvoji apie seksą 90% laiko, kai nemiegi.
39. Tu gali dėvėti baltus marškinėlius prie vandens.
40. Trys batų poros yra daugiau nei pakankamai.
41. Tu gali valgyti bananus įrankių parduotuvėje.
42. Tu gali sakyti bet ką ir nesukt galvos, kas ką pagalvos.
43. Niekas nenustoja pasakoti gero nešvankaus anekdoto, kai įeini i kambarį
44. Gali nusiimti marškinėlius karstą dieną.
45. Mašinų pardavėjai tau gali sakyti tiesą.
46. Tau vienodai ar kas nors pastebės tavo nauja šukuoseną.
47. Tu gali valandų valandas tyloje žiūrėti rungtynes su savo draugu ir negalvoti "jis turbūt ant manęs pyksta".
48. Visas pasaulis yra tavo pisuaras.
49. Viena nuotaika visą laiką.
50. Tu niekada nevažiuosi į kitą degalinę vien todėl, kad šita "šlykšti".
51. Tu žinai mažiausiai 20 būdų kaip atidaryti alaus butelį.
52. Gali sėdėti išsiskėtęs nepriklausomai nuo to ką apsirengęs.
53. Žili plaukai ir raukšlės tik prideda charakterio.
54. Vestuvių suknelė - 2000 Lt. Smokingo nuoma - 50Lt.
55. Tau vienodai ką apie tave šneka tau už nugaros.
56. Distancinis pultas yra tavo ir tiktai tavo.
57. Žmonės niekada nespokso tau i krūtinę, kai su jais kalbiesi.
58. Tu gali užšokti pas draugą pakalbėti be mažos dovanėlės.
59. Tu gali pirkti sargius ir vaistininkas neįsivaizduoja tavęs nuogo.
60. Jei nepaskambinsi draugui kada žadėjai, jis nepasakos visiem draugam, kad pasikeitei.
61. Jei koks kitas vaikinas pasirodo vakarėlyje apsirengęs taip pat kaip tu, jūs dar galite tapti draugais visam gyvenimui.
62. Princeses Di mirtis buvo tik dar vienos laidotuvės.
63. Tu niekada nepraleisi progos pasimylėti dėl to kad tu "ne nuotaikoj".
64. Jei kas nors mechaninio neveikia, tu gali jam tvoti su plaktuku arba trenkti i priešingą kambario sieną.
65. Pornofilmai yra sukurti galvojant apie tave.
66. Tau nereikia atsiminti niekieno gimtadienių ir sukaktuvių.
67. Visada kuriuo nors kanalu rodo kokias nors rungtynes.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-09-08, 11:39

Juokeliai ir kitos linksmybes Pasake11
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-09-08, 18:56

Seima sedi prie stalo, vakarieniauja.
Staiga sunus klausia:
-Mama kas yra minetas???
Mama "siuolaikiska", zino, kad su vaikais reikia sneketi apie sexa.
Sviesti juos lytiskai, sako:
- Minetas, sunau, tai kada vyriska lytini organa imi i burna...
Tevas, visas susinervines, griebia sauksta ir terks bobai i kakta...
- Ne imi, o duodi blt. Taigi sunu augini...
:laught30: :laught30: :laught30:
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-09-08, 19:26

Vyrų norai pagal amžių

10. Norisi kažko, niekaip nesuprantu ko.
12. Norisi ...merginos?
14. Norisi bet kokios merginos.
16. Norisi būtent tos draugės, nes ji duoda visiems.
18. Norisi visų!... pabandyt po kartą.
20. Norisi būtent tos merginos, nes ji niekam neduoda.
25. Norisi būtent tos, nes ji geresnė už kitas.
30. Norisi štai tos moters todėl, kad ji kažkieno žmona.
35. Norisi visų, išskyrus savo žmoną.
40. Norisi štai tos 16-metės kvailutės.
45. Norisi vienišos kaimynės - ji kažin ar atsisakys.
50. Nieko nesinori, atsibodo, bet reikia!
55. Norisi...?
60. Norisi bet kokios moters, bet jau neišeina.
65. Reikia apsimesti, kad vis dar norisi.
70. Ačiū dievui, jau nereikia apsimetinėti.
75. Atsimenu, kaip norėjosi tos moters!
80. Atsimenu, kad kažko norėjosi, o ko - nepamenu...
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-09-08, 19:30

Gydytojas paliko studentą priiminėti ligonių, grįžęs rado ataskaitą:

"buvo atėjęs vienas, kuris viduriavo, jam daviau laisvinamųjų.. iš pradžių bėgo koridorium, paskui numojo ranka ir nuėjo.. tikriausiai padėjo..

antras buvo atėjęs su ramentais.. jam taip pat daviau laisvinamųjų, metė ramentus ir pradėjo bėgti.. - aiškiai padėjo..

trečias atėjo kosėdamas, jam taip pat daviau laisvinamųjų, dabar tupi kampe ir bijo nusikosėt..."
:laught30: :laught30: :laught30: :laught30: :laught30:
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-09-09, 09:02

Laive senas bocmanas traukia pypkę. Prieina prie jo jūreivis:
- Bocmane, rūkom tą patį tabaką, bet jūsų dūmas yra žymiai geresnis. Pasakykit kaip jūs tai padarot?
- Ha, vaikine, turiu seną “receptą”: į tabaką visą laiką pridedu jaunos merginos gaktos plaukų.
Atplaukė į kažkokį uostą, grįžęs į laivą jaunas jūreivis prieina prie bocmano, duoda jam pypke ir sako:
- Pabandykit dabar, padariau kaip sakėt!
Bocmanas traukia dūmą, skanauja ir išpučia per nosį:
- Per arti šiknos rauni…
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-09-09, 09:04

Tevas dukros kambari rado vibratoriu.Susinervino.Pasieme buteli ir geria.Pareina dukra:
- Tevai isprotejai?Vienas geri?!
- Nevienas su zentu!
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-09-09, 09:28

Vidutinių pajamų trijų asmenų šeima pagauna auksinę zuvelę....
Tradiciškai sutaria išpildyti 3 norus....
Vaikas nekantriai - noriu ežiuko! noriu ežiuko!
Tevas supykęs - p**don tą ežiuką!!
Mama persigandus - ištraukit ištraukit!!!

:laught30:
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-09-09, 10:00

Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-09-09, 10:06

keli faktai apie golfus:

Auksinė tranzuotojų tasyklė : pamatei golfą - apsimesk negyvu.
Golfas. Kartą pavažiavęs - negali sustot. Ne, rimtai negali.
Dievas sukūrė Golfą iš bachūrėlio šonkaulio, kad pastarasis rojuje neliūdėtų.
Greitakalbė tikram gezui: pikts penkts golfs.
Golfai nerūdyja... Jie tiesiog keičia spalvą.
Geriau stumsiu sierą, nei vairuosiu golfą.
Golfe yra 5 kaušai. 4 variklyje, 1 už vairo.
Golfas neturi monoįpurškimo, jis turi stereoįvarvejimą.
Kodėl kibiras talpesnis už golfą? Todėl, kad kibire nėra sportinio vairo ir rekaro sėdynių.
Kaip dvigubai padidinti "VolksWangen Golf" kainą? Pripilti jam pilną baką.
Kam Golfui reikalingas šildomas galinis stiklas? Ogi tam, kad stumiant nesušaltu rankos.
Tikras bachūras per savo gyvenimą turi padaryt trys dalykus: nusipirkt golfa(pirma, antrą ir trečią).
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-09-09, 11:04

Laukiniai vakarai... Kalbasi dvi drauges. Viena klausia:
- Sara, kaip tau su Bilu pavyko isgyventi 20 metu, ir nei karto nesusipykti ?
- Supranti, kai mes is vestuviu vaziavom namo, arklys suklupo. Bilas
pasake "vienas".. Po kiek laiko, arklys suklupo antra karta.. Bilas
pasake "du".... Prie pat namu, arklys suklupo trecia karta. Bilas
pasaki "trys", issitrauke pistoleta, ir nusove arkli. As paklausiau
"Bilai, kodel tu nusovei arkli, juk toks geras buvo ?"
Bilas atsake:
-Vienas...
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime2008-09-09, 11:14

Kas yra virs naglumo 1? - prisikti kaimynui prie duru, paskui pabelsti i duris ir paprasyti popieriaus.
Kas yra virs naglumo 2? - Isvaryti teva is namu ir paklausti, kur eina.
Kas yra virs skausmo ? - Ciuozti plika sikna per skustuva o pimpalu stabdyti.
Kas yra virs zmogaus galimybiu ribu? - Prisikti i kampa apvaliame kambaryje
kas yra virs tamsumo? - tamsia nakti, tamsiam kambary, uzsidejus tamsius akinius nuo saules ziureti i negro uzpakalio skyle.
Kas yra virs greitumo? - o gi begt aplink nama ir prieki savo uzpakali matyti.
Kas yra virs technikos? - Esti pjuvenas - sikti lentom.
Virsh taiklumo:? - skrendanciam uodui ish beizbolkes pataikyt in kairyjy kiaushy
Virsh sugebejimo? - prisipilt y burna vandens, atsisest ant virykles kaitint kol vanduo uzvirs
Kas yra virs stiprumo? - Pusti avinui i subine, kad ragai issitiestu.
kas yra virs drasos? - begti pries traukini ir saukt svazinesiu
Kas yra virs mechanikos? - Kai praryji varzta ir issiki kombaina.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Juokeliai ir kitos linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokeliai ir kitos linksmybes   Juokeliai ir kitos linksmybes Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Juokeliai ir kitos linksmybes
Atgal į viršų 
Puslapis 18Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos, Pokalbiai :: Apie viską-
Pereiti į: