Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesGalleryIeškotiRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» tiuningazzzz MX-6
sunkokai kurias Icon_minitime2015-09-17, 15:54 by tiuningazzzz

» Pokalbiu kambarys
sunkokai kurias Icon_minitime2015-05-11, 19:15 by rainiius

» netraukia,trukcioja
sunkokai kurias Icon_minitime2014-10-28, 18:07 by tiuningazzzz

» perku mx
sunkokai kurias Icon_minitime2014-09-09, 15:47 by x2xdj

» Klausimai - atsakymai
sunkokai kurias Icon_minitime2014-08-23, 11:02 by demonas

» Dovanou ala JDM bamperi
sunkokai kurias Icon_minitime2014-05-21, 08:38 by ernest7773

» reikia daliu
sunkokai kurias Icon_minitime2014-05-03, 16:58 by Taha

» PERKU PRIEKINĮ STIKLĄ
sunkokai kurias Icon_minitime2014-04-28, 13:19 by montyzaz

» Garso stiprintuvo gedimas
sunkokai kurias Icon_minitime2014-04-11, 08:30 by gosis

Poll

 

 sunkokai kurias

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
ignasielis
Klubo narys
Klubo narys
ignasielis


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2010-07-14
Age : 37

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-15, 16:34

sveiki,
kazko sunkiai ant benzo kurias mazdike mano, atrodo uzkabina jau bet vel uzgesta. Kita kart jau ilgai pabirbint reikejo. Taip pat atrodo, kad ant benzo traukia prasciau nei ant duju ir ant benzo, stovint vietoje, jaucias kvapas kaip benzo- nebenzo. Ant duju kazko panasaus nera. Beje, dar ant benzo tarkim dirba ant laisvu ir gaza uzmeti truputi, tai apsukos sekundelei nukrenta ir tada jau pakyla.. Nuo kur pradet bedos ieskot? Nuo lambda zondo?
Beje kiek panasiai diagnostika kainuoja, ir kur vln neblogai daro? ;]

2,0 masina ;]
Atgal į viršų Go down
ArtuKiss

ArtuKiss


Miestas : Kretinga-Klaipeda
Pranešimų skaičius : 85
Join date : 2010-09-03
Age : 34

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-15, 16:36

Ir salta ir silta tajp pat kuriasi?
Atgal į viršų Go down
ignasielis
Klubo narys
Klubo narys
ignasielis


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2010-07-14
Age : 37

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-15, 16:43

ir šalta ir šilta ;]
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-15, 18:51

gal perpila zvakes, jei sunkiai kuriasi ir smirda nesudegusiu benzu Smile siaip diagnostika beveik visur vienodai 50lt. as dariausi MATSUDOJ prie akropolio ten irgi 50lt kainuos, tai rado priezasti kai liamdos neveike ir vienas dacikas grybavo. jie ten skaitosi MAZDA servisas, tai manau turetu ismanyti apie mazdas Smile
Atgal į viršų Go down
ignasielis
Klubo narys
Klubo narys
ignasielis


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2010-07-14
Age : 37

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-15, 19:45

Taha rašo:
gal perpila zvakes, jei sunkiai kuriasi ir smirda nesudegusiu benzu Smile siaip diagnostika beveik visur vienodai 50lt. as dariausi MATSUDOJ prie akropolio ten irgi 50lt kainuos, tai rado priezasti kai liamdos neveike ir vienas dacikas grybavo. jie ten skaitosi MAZDA servisas, tai manau turetu ismanyti apie mazdas Smile

o del ko gali jas perpilti? del lambda zondo arba oro srauto matuokles, tiesa? reiks pamegint palekt iki ten ;]
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-15, 20:59

gali del liamdu, pas mane tai smirdedavo benzu kai liamdos neveike, ir srebdavo daug benzo Smile
o kurtis gali blogai del vieno tokio voztuvo kuris neleidzia isbegti benzui atgal i baka Smile pas mane panasi beda yra kai masina pastovi nors biski tai jau tenka biski pasukt starteri Smile
Atgal į viršų Go down
ignasielis
Klubo narys
Klubo narys
ignasielis


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2010-07-14
Age : 37

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-16, 09:00

o kur tas voztuvas randas mazdaug? pas tave, Taha, V6? nes pas mane tai L4 ;]
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-16, 09:55

jo pas mane v6. o kur randasi nezinau, ir nerode man jo, man tik taip servise pasake bet jo nekeiciau Smile
Atgal į viršų Go down
justas737
Klubo narys
Klubo narys



Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-05-01
Age : 33

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-16, 11:57

Taha rašo:
jo pas mane v6. o kur randasi nezinau, ir nerode man jo, man tik taip servise pasake bet jo nekeiciau Smile
apip**ineja tave. Nera benze jokio voztuvo, ten ta beda dyzeliam buna. Tavo atveju tai dujos lievai idetos(padarytas siurblio, o ne purkstuku atjungimas, taip dujininkai sutaupo sau laiko, bet pakenkia siurbliui ir purkstukam, reikia atjungti tik pukstukus, o siurbli palikt veikianti nuolat). Todel kai vaziuoji dujom, uzgesini dujom ir bandai kurt benzu, reikia su starteriu ilgiau pasukt, kad siurblys sukeltu slegi sistemoj. Kad isitikintum, pries kurdamas ijunk keliom sekundem ir isjunk degima kelis kartus, turi kurtis gerai tada.
Atgal į viršų Go down
Asas-lt

Asas-lt


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2010-12-23
Age : 39

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-16, 12:27

Kas tiesa tas tiesa justas tiesa sako
Atgal į viršų Go down
http://www.gsmarena.lt
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-16, 13:09

tai kad pries gesindamas masina as perjungiu ant benzo, padirba pora sekundziu ir gesinu.
gal ir api....so mane Smile bet man tas dalykas bedos nesudaro, dabar isipiliau benzo tai ant jo vazinesiu kol iki uzgesimo nesuvazinesiu kad suzinot kiek valgo benzo, nes pagal bako ta davikli nelabai suzinosi, nes ta lempute tai uzsidega tai uzgesta, buvo visai benzas pasibaiges tai lempute net neuzsideginejo. jei pagal kaina ant 100km bus panasiai kaip su dujom tai ant rusisko ar baltarusisko benzo pereisiu Smile
Atgal į viršų Go down
ignasielis
Klubo narys
Klubo narys
ignasielis


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2010-07-14
Age : 37

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-16, 20:56

justas737 rašo:
Taha rašo:
jo pas mane v6. o kur randasi nezinau, ir nerode man jo, man tik taip servise pasake bet jo nekeiciau Smile
apip**ineja tave. Nera benze jokio voztuvo, ten ta beda dyzeliam buna. Tavo atveju tai dujos lievai idetos(padarytas siurblio, o ne purkstuku atjungimas, taip dujininkai sutaupo sau laiko, bet pakenkia siurbliui ir purkstukam, reikia atjungti tik pukstukus, o siurbli palikt veikianti nuolat). Todel kai vaziuoji dujom, uzgesini dujom ir bandai kurt benzu, reikia su starteriu ilgiau pasukt, kad siurblys sukeltu slegi sistemoj. Kad isitikintum, pries kurdamas ijunk keliom sekundem ir isjunk degima kelis kartus, turi kurtis gerai tada.

gal ir gerai tu cia sakai apie ta siurbli ;] bet man buna: ateini i masina, uzkuri ir pagesta po sekundes kokios. tai cia kazin ar del to atjungimo siurblio. Ta prasme jei butu siurblys atjungtas, tai reiktu palaukt, kol vel uzpumpuos kura iki varilio, ir tada tik kurtusi, bent as taip suprantu ;]
Atgal į viršų Go down
justas737
Klubo narys
Klubo narys



Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-05-01
Age : 33

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-16, 21:10

cia apie siurbli taikiau ne tavo atveju. tavo atveju turiu klausimus: dujos nors karta sove?jei taip, yra bent kokie apsauginiai voztuvai? Jei i pirma atskei taip, o i antra ne, tada oro srauto matuokle turetu but nunesta. Vazinejant pirmos kartos dujom, BUTINA sudet apsaugas, paciu blogiausiu atveju nors nepriverzt gofros ,kuri eina nuo matuokles, chamutu, kad suvio metu numautu gofra, bet nelauzytu matuokles.
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-16, 21:13

justas737 rašo:
cia apie siurbli taikiau ne tavo atveju. tavo atveju turiu klausimus: dujos nors karta sove?jei taip, yra bent kokie apsauginiai voztuvai? Jei i pirma atskei taip, o i antra ne, tada oro srauto matuokle turetu but nunesta. Vazinejant pirmos kartos dujom, BUTINA sudet apsaugas, paciu blogiausiu atveju nors nepriverzt gofros ,kuri eina nuo matuokles, chamutu, kad suvio metu numautu gofra, bet nelauzytu matuokles.

cia geras pastebejimas. as kazkaip uzmirsau apie ta dalyka pasakyt Smile
Atgal į viršų Go down
ignasielis
Klubo narys
Klubo narys
ignasielis


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2010-07-14
Age : 37

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-17, 07:30

justas737 rašo:
cia apie siurbli taikiau ne tavo atveju. tavo atveju turiu klausimus: dujos nors karta sove?jei taip, yra bent kokie apsauginiai voztuvai? Jei i pirma atskei taip, o i antra ne, tada oro srauto matuokle turetu but nunesta. Vazinejant pirmos kartos dujom, BUTINA sudet apsaugas, paciu blogiausiu atveju nors nepriverzt gofros ,kuri eina nuo matuokles, chamutu, kad suvio metu numautu gofra, bet nelauzytu matuokles.

zinok, masina turiu tik savaite tad negaliu pakomentuot. Bet man sovus nebuvo ir standartine oro filtro deze nesulauzyta, tai manau, kad beda ne cia bus Smile
Atgal į viršų Go down
justas737
Klubo narys
Klubo narys



Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-05-01
Age : 33

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-17, 12:09

esme tame, kad cia ir buna beda dazniausiai. deze lauzo nevisalaika, reikia labai galingo suvio, ir kad maisytuvas butu pries matuokle(tada didesnis degaus misinio kiekis)
Atgal į viršų Go down
ignasielis
Klubo narys
Klubo narys
ignasielis


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2010-07-14
Age : 37

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-17, 12:53

kaip patikrint matuokle?ji tiesiog veikia arba neveikia? tiesiog atjungt ja ir jei niekas nesikeicia tada vadinas matuokle sugadinta, ar kaip?
Atgal į viršų Go down
justas737
Klubo narys
Klubo narys



Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-05-01
Age : 33

sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime2011-01-17, 13:52

ideti kita ir ziuret, nes diagnostika gali ir nepamatyt, jei kartais veikia, kartais ne. Aisku galima paziuret ar vaiksto normaliai matuokle, nestringa. jei juda su uzsikirtinejimais, tada matuoklei ragas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





sunkokai kurias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sunkokai kurias   sunkokai kurias Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
sunkokai kurias
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Technika :: Varikliai-
Pereiti į: