Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesGalleryIeškotiRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» tiuningazzzz MX-6
domain'as - Page 3 Icon_minitime2015-09-17, 15:54 by tiuningazzzz

» Pokalbiu kambarys
domain'as - Page 3 Icon_minitime2015-05-11, 19:15 by rainiius

» netraukia,trukcioja
domain'as - Page 3 Icon_minitime2014-10-28, 18:07 by tiuningazzzz

» perku mx
domain'as - Page 3 Icon_minitime2014-09-09, 15:47 by x2xdj

» Klausimai - atsakymai
domain'as - Page 3 Icon_minitime2014-08-23, 11:02 by demonas

» Dovanou ala JDM bamperi
domain'as - Page 3 Icon_minitime2014-05-21, 08:38 by ernest7773

» reikia daliu
domain'as - Page 3 Icon_minitime2014-05-03, 16:58 by Taha

» PERKU PRIEKINĮ STIKLĄ
domain'as - Page 3 Icon_minitime2014-04-28, 13:19 by montyzaz

» Garso stiprintuvo gedimas
domain'as - Page 3 Icon_minitime2014-04-11, 08:30 by gosis

Poll

 

 domain'as

Go down 
+7
Justas
ignasielis
Aurimas
alora
rimge
Marchello
mamas.d.a.c
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2008-08-08, 13:53

ar ne per didelis burbulas ishsipute ish shoodo? : kos :

p.s. o kaip tokie wariantai ?
mx6kolektyvas.lt arba mx6brigada.lt
:laught30:
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
Svečias
Svečias
Anonymous



domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2008-08-08, 14:01

mamas.d.a.c rašo:
ar ne per didelis burbulas ishsipute ish shoodo? : kos :

p.s. o kaip tokie wariantai ?
mx6kolektyvas.lt arba mx6brigada.lt
:laught30:

kad burbulas gavosi tai tikrai,mano draugai,pazystami, taip niekada nesneka su manimi kad ir kas butu Exclamation o jeigu zmogus manes nepazinodamas po keletos man praleistu dienu forume,mane pasiuncia kazkur tais,as is karto galiu pasakyti kad musu santykiai nekils is esamos pozicijos,nebent jeigu jis sugebes manes viesai atsiprasyti lygiai taip pat kaip sugebejo viesai izeisti Exclamation
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2008-08-08, 14:13

NO COMMENTS ..... Neutral
Atgal į viršų Go down
Marchello
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Marchello


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2008-05-19
Age : 35

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2008-08-08, 14:20

viesul@s rašo:
mamas.d.a.c rašo:
ar ne per didelis burbulas ishsipute ish shoodo? : kos :

p.s. o kaip tokie wariantai ?
mx6kolektyvas.lt arba mx6brigada.lt
:laught30:

kad burbulas gavosi tai tikrai,mano draugai,pazystami, taip niekada nesneka su manimi kad ir kas butu Exclamation o jeigu zmogus manes nepazinodamas po keletos man praleistu dienu forume,mane pasiuncia kazkur tais,as is karto galiu pasakyti kad musu santykiai nekils is esamos pozicijos,nebent jeigu jis sugebes manes viesai atsiprasyti lygiai taip pat kaip sugebejo viesai izeisti Exclamation
Kas tu toks,kad atsiprasiciau? Atejai cia,nori viska pakeist...bet jug nezinai kiek pastangu ir noro buvo ikelta i sita kluba,o tu atejai ir is karto kaip Napoleonas,ar Hitleris nori pakeisti pasauli,yra dalyku kuriu nereikia keist,nes viskas jau senai pakeista ir padaryta...o del burbulo tu pats pirmas pradejai...zodziais nesiparink,as tau atiduosiu asmeniskai...man nereikia tavo pinigu,as dirbu ir galiu pats uzsidirbti...ir ta domaia pirkau ne tau,o SAU! : kos : Nes negalejau normaliai ziuret i ta dalyka,kad mes neturim domaino ...vien zodzio pats pradejai ir pats pirmas turi atsiprasyt...thats all! : kos : : end :
Atgal į viršų Go down
http://www.mx6klubas.lt
Svečias
Svečias
Anonymous



domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2008-08-08, 14:28

1.tu klysti jeigu galvoji kad as kazkam pirsau nuomone kad reikia kesiti domaina!
2.del hitlerio,as turiu ir taip ka veikti be tavo isivaizduojamo tvarkos darymo sitame forume
3.panasu kad siek tiek kulturos turi kada labai pasitengi bet tiktai siek tiek
4.del musu santykiu lieka tokios pacios salygos kaip minejau
5.jeigu tu galvoji kad savo webe gali zmoniu negerbti,cia problema kazkur giliau tavyje slypi.
6.apsikarpyk ''sparnus'' ir nusileisk ant zemes nes jeigu negerbsi zmoniu jie taves negebs taip pat.
7.daugiau i tavo postus neatsakinesiu nes pasakiau viska ka norejau.
Atgal į viršų Go down
Marchello
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Marchello


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2008-05-19
Age : 35

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2008-08-08, 14:36

Kai mane negerbia,tai ir as negerbsiu...ir nuleisiu zmoga zemiau zemes : kos : toks jau mano harakteris....jeigu tu turi tokiu nuomoniu,tai ir lik su jais,nieko tau neaiskinsiu,nuotaikos ant tawes neturiu...aciu tau kad daugiau neatrasysi,nes nusibodo tau atrasynet :good: : kos : sekmes...
Atgal į viršų Go down
http://www.mx6klubas.lt
Marchello
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Marchello


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2008-05-19
Age : 35

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2008-08-09, 11:42

Viskas,TEMA UZDARYTAExclamation Exclamation Exclamation :givebeer: : end : : kos :
Atgal į viršų Go down
http://www.mx6klubas.lt
ignasielis
Klubo narys
Klubo narys
ignasielis


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2010-07-14
Age : 37

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-09, 07:04

TEMA ATIDARYTA

Reikia vėl nupirkti domein'a. Kas gali padėt, nes aš tuose reikaluose internetiniuose nelabai gaudausi.

Atgal į viršų Go down
alora

alora


Miestas : Klaipėda
Pranešimų skaičius : 465
Join date : 2008-07-07

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-09, 07:58

ignasielis rašo:
TEMA ATIDARYTA

Reikia vėl nupirkti domein'a. Kas gali padėt, nes aš tuose reikaluose internetiniuose nelabai gaudausi.


ar turi serverį? ar turi visą svetainę? jei to nėra - nėra prasmės pirkti domeno.
o domeno pirkimas labai paprastas dalykas, per google įvesk domenas, tau pateiks keletą domenų pardavėjų, tiesiog užpildai paraišką, sumoki 25lt ir turi domeną. kai kur iškart siūlo su serveriu, bet ten jau reikia pamastyti ar verta.
Atgal į viršų Go down
ignasielis
Klubo narys
Klubo narys
ignasielis


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2010-07-14
Age : 37

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-09, 09:32

ne, neturiu. Tai as galiu nupirkti domena metam, o tada kazkas puslapi patalpina, ar kaip viskas veikia? Ar ir serverio mes nebeturim?
Atgal į viršų Go down
alora

alora


Miestas : Klaipėda
Pranešimų skaičius : 465
Join date : 2008-07-07

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-09, 12:10

ignasielis rašo:
ne, neturiu. Tai as galiu nupirkti domena metam, o tada kazkas puslapi patalpina, ar kaip viskas veikia? Ar ir serverio mes nebeturim?

neklausk, ne aš tvarkiau. neverta kišti pinigų į balą.
Atgal į viršų Go down
Justas

Justas


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 104
Join date : 2011-04-07
Age : 32

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-10, 18:25

alora, tai zinom, kad ne tu ;]]]... bet tame esme, kad zmones kuriems patinka mx'ai (kaip man) ir uzsuka i mx6 klubo puslapi kelis ar net desim kartu per diena...nemanau kad butu problema sumest klubieciams po tuos kelis litus po 10 ar po 20, bet sugrazint klubo tinklapi i normalu adresa.;]
Atgal į viršų Go down
alora

alora


Miestas : Klaipėda
Pranešimų skaičius : 465
Join date : 2008-07-07

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-10, 18:40

Justas rašo:
alora, tai zinom, kad ne tu ;]]]... bet tame esme, kad zmones kuriems patinka mx'ai (kaip man) ir uzsuka i mx6 klubo puslapi kelis ar net desim kartu per diena...nemanau kad butu problema sumest klubieciams po tuos kelis litus po 10 ar po 20, bet sugrazint klubo tinklapi i normalu adresa.;]

ar yra altruistų, kurie už dyką darytų ką nors? jau buvo tokių variantų - pats pirmasis tinklalapis...
Atgal į viršų Go down
Justas

Justas


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 104
Join date : 2011-04-07
Age : 32

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-10, 19:11

alora, kas tas altruistu,man kaip neapsisvieteliui sunku suprast ;] isreisk savo mintis paprastesniais zodziais ;]
Atgal į viršų Go down
ignasielis
Klubo narys
Klubo narys
ignasielis


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2010-07-14
Age : 37

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-11, 07:20

Altruizmas – nesavanaudiškas rūpinimasis kitų interesais ar gerove arba bendrąja gerove.

Aš vardan mūsų vargano klubelio prisidėčiau prie šios savokos, tik galia, kad aš nelabai su internetinių puslapių manegement'u susidūręs Smile

ką aš žinau, tikriausiai aš čia vienintelis šį forumą tvarkau, nereikalingas temas, post'us trinu, jungiu temas bendas į viena ir t.t. Smile Ir kažkaip niekad nebuvo tokios idėjos kaip, kad "kam aš čia ką darau už dyką?". ;]
Atgal į viršų Go down
alora

alora


Miestas : Klaipėda
Pranešimų skaičius : 465
Join date : 2008-07-07

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-11, 08:33

ignasielis rašo:
Altruizmas – nesavanaudiškas rūpinimasis kitų interesais ar gerove arba bendrąja gerove.

Aš vardan mūsų vargano klubelio prisidėčiau prie šios savokos, tik galia, kad aš nelabai su internetinių puslapių manegement'u susidūręs Smile

ką aš žinau, tikriausiai aš čia vienintelis šį forumą tvarkau, nereikalingas temas, post'us trinu, jungiu temas bendas į viena ir t.t. Smile Ir kažkaip niekad nebuvo tokios idėjos kaip, kad "kam aš čia ką darau už dyką?". ;]

iš kurios pusės bežiūrėsi, ateis laikas ir tau nusibos tvarkyti, tu geriau panaudosi laiką naudingesniam dalykui.
Atgal į viršų Go down
ignasielis
Klubo narys
Klubo narys
ignasielis


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2010-07-14
Age : 37

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-11, 11:59

nukrypom nuo temos
Atgal į viršų Go down
Justas

Justas


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 104
Join date : 2011-04-07
Age : 32

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-11, 13:05

Alora, tu kazka gal vartoji?..... Sneki vejus, reikia tik dziaugtis kad kazkas ryzto turi, nusibos jam, tada gal kazkas kitas atsiras ir apsiims, taip ir suksis ratu....
Atgal į viršų Go down
alora

alora


Miestas : Klaipėda
Pranešimų skaičius : 465
Join date : 2008-07-07

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-11, 14:44

Justas rašo:
Alora, tu kazka gal vartoji?..... Sneki vejus, reikia tik dziaugtis kad kazkas ryzto turi, nusibos jam, tada gal kazkas kitas atsiras ir apsiims, taip ir suksis ratu....

jei nesupranti, tai patylėk, ir baikite tas nesąmones, kad viskas už dyką ir savaime pasidarys. man ir taip klubasmx6 skolingas pinigų, gali būti ir dar kam nors.

vat tu toks protingas ir džiaugiesi, kad kažkas ima ir padaro. gerai įsitaisėte - kredo - "vistiek kas nors padarys už dyką" feee. aš tik atmerkiu akis tiems, kas nepatyręs ir mažai ką žino.
Atgal į viršų Go down
Marchello
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Marchello


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2008-05-19
Age : 35

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-11, 14:56

As tas altruistas buvau. Papasakokyt kokios problemos dabar? Pabandysiu padet. (bet jau nelabai altruistas esu)
Atgal į viršų Go down
http://www.mx6klubas.lt
Justas

Justas


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 104
Join date : 2011-04-07
Age : 32

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-13, 13:11

Alora tu manes tylėt nesiuntinėk...
Atgal į viršų Go down
Taha
VIP Klubo narys
VIP Klubo narys
Taha


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 439
Join date : 2009-12-28
Age : 38

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-14, 07:11

krc reikia Gosiuj israsyt p...dy... nes jau seniai turejo but sutvarkyta, jis gi buvo apsiemes.
Atgal į viršų Go down
alora

alora


Miestas : Klaipėda
Pranešimų skaičius : 465
Join date : 2008-07-07

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-14, 10:11

Justas rašo:
Alora tu manes tylėt nesiuntinėk...

snargliau baik taukšt nesąmones. iš tavo kalbos matyti, kad neturi ką pasakyti. pokalbis šia tema baigtas.
Atgal į viršų Go down
Justas

Justas


Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 104
Join date : 2011-04-07
Age : 32

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-14, 11:14

alora, tu mano nuomone kvailiuks.... daug kas tai gali is cia esanciu patvirtint. ;D o gal gyvenime keliai dar suves ir galesi vadint mane snargliu realybeje.
Atgal į viršų Go down
ignasielis
Klubo narys
Klubo narys
ignasielis


Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2010-07-14
Age : 37

domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime2011-11-14, 12:40

ej nu davai be įžeidinėjimu ;] yra PM ir per ten barkites jei aktualu ;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





domain'as - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: domain'as   domain'as - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
domain'as
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos, Pokalbiai :: Pasiūlymai-
Pereiti į: