Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesGalleryIeškotiRegistruotisPrisijungti
Latest topics
» tiuningazzzz MX-6
Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2015-09-17, 15:54 by tiuningazzzz

» Pokalbiu kambarys
Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2015-05-11, 19:15 by rainiius

» netraukia,trukcioja
Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2014-10-28, 18:07 by tiuningazzzz

» perku mx
Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2014-09-09, 15:47 by x2xdj

» Klausimai - atsakymai
Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2014-08-23, 11:02 by demonas

» Dovanou ala JDM bamperi
Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2014-05-21, 08:38 by ernest7773

» reikia daliu
Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2014-05-03, 16:58 by Taha

» PERKU PRIEKINĮ STIKLĄ
Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2014-04-28, 13:19 by montyzaz

» Garso stiprintuvo gedimas
Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2014-04-11, 08:30 by gosis

Poll

 

 Dedam turbina!!

Go down 
+12
Dainius
Vanila
SHRATAS
nerel
mantas
rimge
biely es
robqe
mamas.d.a.c
Rolka
alora
Deivas
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Deivas

Deivas


Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 264
Join date : 2008-10-06
Age : 36

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-05, 06:11

Robqe as sakau kaip mano draugas pasidares. Nieko neissigalvoju ir dar karta pakartosiu kad trauka INPRESSIVE. Surprised
Pas ji yra: Ant ismetimo kolektoriaus uzmauta turbo nuo tepalo pompos per turbina padarytas ausinimas oras nuo isisukusios turbinos per intercoooleri sportinio filtras ir i ipurskimo sistema Smile Kas gali but paprasciau
Atgal į viršų Go down
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-05, 09:36

...tai gal parduok automobili, uzhteks pinigu ir turbinai ir aparaturai Laughing
biely es rašo:
dekis turba, padragink nulekes, ir bus babkiu audio :laim:
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
robqe
Admin
Admin
robqe


Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2008-09-01
Age : 42

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-05, 15:41

Lakunas rašo:
Robqe as sakau kaip mano draugas pasidares. Nieko neissigalvoju ir dar karta pakartosiu kad trauka INPRESSIVE. Surprised
Pas ji yra: Ant ismetimo kolektoriaus uzmauta turbo nuo tepalo pompos per turbina padarytas ausinimas oras nuo isisukusios turbinos per intercoooleri sportinio filtras ir i ipurskimo sistema Smile Kas gali but paprasciau

kaip turbo pasikabina tai tu man neaiskink, as tau apie visa tai pats galiu labai daug papasakot, nes ismanau apie visa tai tikrai pakankamai, ir be jokiu problemu viska susideciau pas save . as taves klausiu kas uzchipavo jam kompa, o ne kaip tavo draugas turbo uzsikabino ant variklio. jei nesugebi y sita elementaru klausima man atsakyti, tai duok man to draugelio numery ir as pats pasiskambines pasiklausiu, nes cia kazkaip galai man nesueina.
taigi laukiu atsakymo: kas pas jy per kompas? o jei stock'inis kompas, tai kas per firma ar kas per zmogus jam suchipavo jo stock'iny kompa.
Atgal į viršų Go down
robqe
Admin
Admin
robqe


Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2008-09-01
Age : 42

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-05, 19:46

ey, Lakunas, tai kaip ten su tuo kompo chipavimu? man jau ziauriai ydomu pasidare. Question Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
Deivas

Deivas


Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 264
Join date : 2008-10-06
Age : 36

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-06, 10:12

865572072 prasau ponas robertai pasiskambinkite Smile) Ir ji jums atsakys i visus jums rupimus klausimus Wink
Atgal į viršų Go down
robqe
Admin
Admin
robqe


Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2008-09-01
Age : 42

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-06, 16:51

jei nesunku gal gali pasakyt koks jo vardas ir nuo ko jam paaiskint kad skambinu, ta prasme koks tavo tikras vardas, ar sakyt kad nuo Lakuno skambinu, kad paskambinus nepasiustu n***uj kai pradesiu klausinet apie tas turbo subtilybes Smile
Atgal į viršų Go down
Deivas

Deivas


Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 264
Join date : 2008-10-06
Age : 36

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-06, 19:14

Tomas. Tomas svirmickas Smile Mano vardas deivas Wink Pasakysi ir supras nes tik mane viena deiva ir pazista Very Happy
Atgal į viršų Go down
robqe
Admin
Admin
robqe


Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2008-09-01
Age : 42

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-06, 19:53

okei, aciu tau, ryt bandysiu pasiskambint ir tada matysim kas ten per subtilybes su tuo turbo.
Atgal į viršų Go down
alora

alora


Miestas : Klaipėda
Pranešimų skaičius : 465
Join date : 2008-07-07

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-07, 08:40

robqe rašo:
ey, Lakunas, tai kaip ten su tuo kompo chipavimu? man jau ziauriai ydomu pasidare. Question Twisted Evil

Aš manau, kad tiesiog suprogramuotą mikroschemą įsidėjo ir tiek ~ 100$ kainuoja
Atgal į viršų Go down
robqe
Admin
Admin
robqe


Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2008-09-01
Age : 42

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-08, 10:22

alora rašo:
robqe rašo:
ey, Lakunas, tai kaip ten su tuo kompo chipavimu? man jau ziauriai ydomu pasidare. Question Twisted Evil

Aš manau, kad tiesiog suprogramuotą mikroschemą įsidėjo ir tiek ~ 100$ kainuoja

tu matau irgi kliedet megsti. nuo kada mazdos kompas chipinasi? as tau duosiu 200$ ir tu man sudek ta mikroschema. matosi kad apie mazdas tu nebumbum nesupranti. jei chipintusi tai seniai butu pas mane viskas padaryta. o pas ta berniuka kur susidejo turbo tai keistas visas kompas,o standartinis kompas y siukliu deze ismestas, nes tu jam nieko nepatobulinsi, nei mikroschema pakeisi, nei perprogramuosi, ir vsio, tema baigta.
Atgal į viršų Go down
alora

alora


Miestas : Klaipėda
Pranešimų skaičius : 465
Join date : 2008-07-07

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-08, 17:26

robqe rašo:
alora rašo:
robqe rašo:
ey, Lakunas, tai kaip ten su tuo kompo chipavimu? man jau ziauriai ydomu pasidare. Question Twisted Evil

Aš manau, kad tiesiog suprogramuotą mikroschemą įsidėjo ir tiek ~ 100$ kainuoja

tu matau irgi kliedet megsti. nuo kada mazdos kompas chipinasi? as tau duosiu 200$ ir tu man sudek ta mikroschema. matosi kad apie mazdas tu nebumbum nesupranti. jei chipintusi tai seniai butu pas mane viskas padaryta. o pas ta berniuka kur susidejo turbo tai keistas visas kompas,o standartinis kompas y siukliu deze ismestas, nes tu jam nieko nepatobulinsi, nei mikroschema pakeisi, nei perprogramuosi, ir vsio, tema baigta.

jei nemoki mikroschemos persilituoti, tai jau pasipraktikuok, o as ne iš piršto tai paėmiau, kad mikroschemas programina, kalbu ne apie Lietuvą. Žinoma ir Lietuvoje mokančių yra, tik jie brangiai ima.
Atgal į viršų Go down
rimge

rimge


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2008-06-15
Age : 40

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-08, 20:35

ne nu karocia alora briedus kalbi rimtai....
Mitsubishi, toyota, nissanai nuo 94m, honda nuo 94m, mazda nuo 91m, suzuki, subaru, NE CHIPUOJAMAS!

jei netiki pasiskaityk...:
http://www.vimota.lt/
Atgal į viršų Go down
mantas

mantas


Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2008-05-19
Age : 37

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-09, 13:26

tai kaip del 2.5 variklio,mane cia ir sudomino sitas daiktas. realiai uz tas bapkes ka galetu ispaust is 2.5, ?
Atgal į viršų Go down
Deivas

Deivas


Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 264
Join date : 2008-10-06
Age : 36

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-09, 14:06

Del 2.5 variklio nezinau bet manau kad nieko ten ispudingiau nesikeistu. Viskas tas pats tik vietos maziau gal. Pasiskambink tu jam as palikes numeri forume esu atsakys jis tau gal Smile
Atgal į viršų Go down
mantas

mantas


Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2008-05-19
Age : 37

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-09, 15:25

na ok dekui
Atgal į viršų Go down
alora

alora


Miestas : Klaipėda
Pranešimų skaičius : 465
Join date : 2008-07-07

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-09, 16:23

rimge rašo:
ne nu karocia alora briedus kalbi rimtai....
Mitsubishi, toyota, nissanai nuo 94m, honda nuo 94m, mazda nuo 91m, suzuki, subaru, NE CHIPUOJAMAS!

jei netiki pasiskaityk...:
http://www.vimota.lt/

Kokie jūs nedėmesingi, aš tik pasakiau, kad pardavinėjamos užprogramuotos mikroschemos ir tiek Very Happy ir ko čia kabinėtis reikia.
Atgal į viršų Go down
robqe
Admin
Admin
robqe


Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2008-09-01
Age : 42

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-10, 07:41

mantas rašo:
tai kaip del 2.5 variklio,mane cia ir sudomino sitas daiktas. realiai uz tas bapkes ka galetu ispaust is 2.5, ?

as domejausi del 2,5 variklio, kaip butu jei is tokio spaust reiktu arklius turbinant, tai deja mano prognozes pasitvirtino, 2.5 v6 varikly uzturbinus arkliu galima isgaut, bet jis labai trumpai vaziuos, nes variklis turi silpnu vietu, o turbinant didinasi apkrovos ir labai sumazeja variklio resursas. sitoj vietoj dekingesnis varijantas 2.0 dohc, nes konkreciai is jo 250ag galima spaust nelendant y vidu variklio.
arba dar yra varijantas jei kalbant apie 2.5 v6 tai turbint kl-ze varikly, jis turi daugiau arkliu, tad maziau reiks spaust iki pilnos laimes, be to gal japoniskas variklis vistik tures didesni resursa nei parastas kl-01.
Atgal į viršų Go down
robqe
Admin
Admin
robqe


Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2008-09-01
Age : 42

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-10, 07:48

alora rašo:
rimge rašo:
ne nu karocia alora briedus kalbi rimtai....
Mitsubishi, toyota, nissanai nuo 94m, honda nuo 94m, mazda nuo 91m, suzuki, subaru, NE CHIPUOJAMAS!

jei netiki pasiskaityk...:
http://www.vimota.lt/

Kokie jūs nedėmesingi, aš tik pasakiau, kad pardavinėjamos užprogramuotos mikroschemos ir tiek Very Happy ir ko čia kabinėtis reikia.

kas is to kad pardavinejamos mikroschemos, jei tu jos y savo kompa neyklijuosi? tai kur cia pointas tavo pasakymo? butu pas mane honda ar bmw, tai sakyciau aciu seni uz info, nes sitokie modeliai sucipuojami gana lengvai, o siuo atveju snekam apie MAZDA.
Atgal į viršų Go down
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-10, 07:59

kiek galetu ish KLZE ishsunkt, pilnas youtubis 2,5 v6 uzhturbintu, bet iki kiek Ag pakelia neaishku ir kad turbintu 2,0 gerokai mazhiau video Rolling Eyes
kokios silpnos wietos 2,5 warikliuose, ka keichia ? jei ish 121 kW pakelsi iki kokio 131, tai gal ir laikys Laughing
bet jei pakeliama dxja daugiau, tai gal todel ir nelaiko...gal tas pats butu ir su 2,0 jei pakeltu daugiau nei 250 AG ?
... ar tu robqe negalwoji i sawaja det, jei tie bichai ishtiesu kashkaip sukisho ?
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
robqe
Admin
Admin
robqe


Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2008-09-01
Age : 42

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-10, 08:18

supranti pasiziurek Mamas kokie ten youtubei varikliai turbinti, deja visi klze, o ne tie kl-01 ar 03. o FS 2.0 16v variklis dekingesnis tuom kad pas jy yra mazas suspaudimo laipsnis, o tai labai gerai dedant turbo, nereikia knistis jy stengiantis sumazint.
Atgal į viršų Go down
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-10, 08:34

kiek KLZE warikliui pakelia Ag. iki kiek imanoma pakelt?
ne dragsteriu warzhybose aishku Smile , priekiu waromu Laughing
Dedam turbina!! - Page 2 Turp_0504_01_z+fast_fours_jamboree+drag_car
robqe rašo:
supranti pasiziurek Mamas kokie ten youtubei varikliai turbinti, deja visi klze, o ne tie kl-01 ar 03. o FS 2.0 16v variklis dekingesnis tuom kad pas jy yra mazas suspaudimo laipsnis, o tai labai gerai dedant turbo, nereikia knistis jy stengiantis sumazint.
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
robqe
Admin
Admin
robqe


Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2008-09-01
Age : 42

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-10, 08:35

Lakunas rašo:
Tiek to tas audio. Buvau islekes si savaitgali tai nebuvau cia. Tai suzinojai ka nors kas tave domintu robqe? As da su juo nesusilekiau tai neteko pabendrauti ka jis man ten turetu imest Smile

suzinojau viska kas mane domino. pas jy ne chipintas kompas, kaip ir sakiau, nes uzchipint neymanoma. jis dejo kita kompa, nuo turbininio gtx'so, pasku dabure kad tas kompas tiktu, pakabino visa turbo reikalinga komplektaant savo variklio ir vsio. as zadu lekt ateinanty savaitgaly iki alytaus pasiziuret kas ten per varijantas, kaip jis vaziuoja ir tada spresiu ar noriu as tokio varijanto ar ne.
Atgal į viršų Go down
robqe
Admin
Admin
robqe


Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 542
Join date : 2008-09-01
Age : 42

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-11-10, 08:42

mamas.d.a.c rašo:
kiek KLZE warikliui pakelia Ag. iki kiek imanoma pakelt?
ne dragsteriu warzhybose aishku Smile , priekiu waromu Laughing
Dedam turbina!! - Page 2 Turp_0504_01_z+fast_fours_jamboree+drag_car
robqe rašo:
supranti pasiziurek Mamas kokie ten youtubei varikliai turbinti, deja visi klze, o ne tie kl-01 ar 03. o FS 2.0 16v variklis dekingesnis tuom kad pas jy yra mazas suspaudimo laipsnis, o tai labai gerai dedant turbo, nereikia knistis jy stengiantis sumazint.


tai kelk kiek tu nori, "kuo giliau y miska tuo daugiau medziu". tai tu pats turi apsisprest kiek tau ju reikia ir tada pasidomejus bus galima suzinot kiek reiks ko padaryt ir kiek LT sukist kad gaut norima ag kieky. siaip tai manau daugiau 250ag su priekiu varomu ir ne varzyboms tai nereikia, nes kas is to kad bus 300-400 ag, bet priekis varomas, ir paspaudus gaza tik ratai prades svilt ir naudos kaip ir nera tiek kiek litu bus sukista kad uzkelt tiek arkliu. su galiniais varomais tai nors smagu butu, nors padriftint butu galima ratams uzsisukus.
Atgal į viršų Go down
mamas.d.a.c
Admin
Admin
mamas.d.a.c


Miestas : Plunge
Pranešimų skaičius : 1135
Join date : 2008-05-19
Age : 41

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-12-30, 16:28

turbinu shalutinis poweikis... :isteric:
Atgal į viršų Go down
http://www.mamas.d.a.c.lt
Rolka

Rolka


Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1171
Join date : 2008-05-19
Age : 35

Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime2008-12-30, 23:36

va taip ir buna kai nieko nedarytam varikliui turbina ideda Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dedam turbina!! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dedam turbina!!   Dedam turbina!! - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dedam turbina!!
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Technika :: Varikliai-
Pereiti į: